Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Black week (10)

Promocje do -50% (25)

Access Pointy / Routery (506)
   » 2.4 GHz (189)
      » Access Pointy (91)
      » Routery (86)
      » Routery 3G (5)
      » Routery ADSL (7)
   » 5 GHz (132)
      » Access Pointy (80)
      » Routery (52)
   » 60 GHz (1)
      » Access Pointy (1)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (112)
      » Standard A/N (0)
      » Standard AC (104)
      » Standard AX (8)
   » Routery kablowe (53)
      » Fast Ethernet (3)
      » Gigabit Ethernet (31)
      » SFP / SFP+ (19)
   » Triple band (2,4 / 5 / 60 GHz) (1)
   » Wzmacniacze sygnału (18)

Akcesoria GSM/LTE (50)
   » Anteny GSM (4)
   » Modemy i inne (42)
   » Pigtaile GSM (4)

Akcesoria, Uchwyty (188)
   » Cybanty/Obejmy (11)
   » Dławiki (6)
   » Izolacje (31)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (19)
   » Patch Panele (27)
   » Pozostałe (24)
   » Uchwyty antenowe (57)
   » Uchwyty kablowe (12)

Anteny (258)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (10)
   » Anteny 2,4 GHz (18)
      » Dookólne (11)
      » Dwupolaryzacyjne (1)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (1)
      » Sektorowe (3)
      » Zintegrowane BOX (0)
   » Anteny 5 GHz (226)
      » Dookólne (12)
      » Dwupolaryzacyjne (69)
      » Horn (39)
      » Panelowe (9)
      » Parabole (30)
      » Sektorowe (48)
      » Zintegrowane (19)
   » Dual-band 2.4/5GHz (4)

Części Serwisowe (60)
   » Chipy LAN (18)
   » el. Dyskretne (23)
   » Gniazda (5)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (3)
   » Przetwornice, Switche (7)
   » Transformatory (2)

Inteligentny Dom (7)
   » Pozostałe (1)
   » Smart Plug (4)
   » Żarówki Smart (2)

IPTV / Android TV / DVB-C (10)
   » DVB-C (2)
   » STB (8)

Karty radiowe mPCI/USB (84)
   » Karty 2,4 GHz (46)
      » Karty mPCI (2)
      » Karty PCI (0)
      » Karty PCI Express (5)
      » Karty USB (25)
      » Standard N (14)
   » Karty 2,4 GHz + 5 GHz Dual Band (17)
      » Standard A/N (1)
      » Standard AC (16)
      » Standard AX (0)
   » Karty 5 GHz (21)
      » Karty mPCI (5)
      » Karty PCI Express (3)
      » Karty USB (13)

Karty Sieciowe (15)
   » 10G Ethernet (RJ45) (2)
   » 1G / 100M Ethernet (RJ45) (5)
   » QSFP / QSFP+ (1)
   » SFP (2)
   » SFP+ (4)
   » SFP28 (1)

Maseczki ochronne (4)

Maseczki ochronne (5)

Mediakonwertery (32)
   » PLC (18)
   » Światłowodowe (14)

MikroTik (372)
   » Akcesoria (53)
   » Anteny (17)
   » Koszulki (5)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (11)
   » Moduły SFP/SFP+ (20)
   » Obudowy (12)
   » Platformy (240)
      » 2011, 3011, 4011 (9)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (16)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (3)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (38)
      » 911, 912, 921, 922 (20)
      » cAP, mAP, wAP, hAP, Audience (40)
      » GPEN (5)
      » InterCell, LTE (28)
      » LoRa (5)
      » mANTBox (4)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (61)
      » Wireless Wire, 60GHz (11)
   » Platformy ALIX/UBNT (3)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (7)

Mimosa (26)
   » Akcesoria (7)
   » Anteny (10)
   » Rozwiązania punkt-punkt (PTP) (4)
   » Rozwiązania punkt-wielopunkt (PTMP) (5)

Monitoring (117)
   » Akcesoria / uchwyty (39)
   » Kamery AHD (4)
   » Kamery IP (33)
   » Kamery IP WiFi (4)
   » Rejestratory hybrydowe (1)
   » Rejestratory IP (36)

Narzędzia (20)
   » Ściągacze izolacji (4)
   » Testery (2)
   » Zaciskarki (14)

Obudowy, Skrzynki (136)
   » Akcesoria dodatkowe (24)
      » Półki (3)
      » Pozostałe (20)
      » Racki (1)
   » Obudowy do Routerboard (4)
      » Desktop (4)
   » Obudowy, AntenaBoxy (5)
   » Osłony przeciwzakł. (9)
   » Półki (3)
   » Skrzynki (55)
      » Wewnętrzne (27)
      » Zewnętrzne (28)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (32)

Okablowanie (287)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (1)
   » Kable USB / USB-C / Lightning (14)
   » Patchcordy (117)
      » Patchcordy UTP kat. 5 (54)
      » Patchcordy UTP kat. 6 (63)
   » Pigtaile (31)
   » Przyłącza 2,4 GHz (30)
   » Przyłącza 5 GHz (19)
   » Skrętka FTP (29)
      » Na zewnątrz budynków (17)
      » Wewnątrz budynków (10)
      » Z linką nośną (2)
   » Skrętka STP (7)
      » Na zewnątrz budynków (1)
      » Wewnątrz budynków (6)
   » Skrętka UTP (37)
      » Na zewnątrz budynków (15)
      » Wewnątrz budynków (20)
      » Z linką nośną (2)

Radiolinie (45)

Światłowody (1480)
   » Adaptery (46)
   » CATV (10)
   » CWDM (11)
      » MUX/DEMUX (11)
         » ABS Box (11)
   » Kable (81)
      » FTTX (19)
      » Kable łatwego dostępu (4)
      » Mikrokanalizacyjne (13)
      » Samonośne (napowietrzne) (20)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (9)
      » Zewnętrzne (doziemne) (4)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (12)
   » Materiały eksploatacyjne (11)
   » Mikrorurki (3)
   » Moduły GBIC (1)
   » Moduły QSFP+ (5)
   » Moduły QSFP28 (2)
   » Moduły SFP (100)
      » CWDM (33)
      » Multimode (8)
      » PON (9)
      » RJ45 (4)
      » Singlemode (24)
      » WDM (22)
   » Moduły SFP+ (70)
      » CWDM (24)
      » Direct Attach Cable (16)
      » Multimode (8)
      » RJ45 (2)
      » Singlemode (20)
   » Moduły SFP28 (8)
      » Direct Attach Cable (6)
      » Multimode (1)
      » Singlemode (1)
   » Mufy / przełącznice (142)
      » Abonenckie (15)
      » Akcesoria (11)
      » Kanalizacyjne (9)
      » Naścienne (40)
      » Nasłupowe (22)
      » RACK 19" (35)
      » Rozdzielnice (10)
   » Narzędzia (107)
      » Noże diamentowe (9)
      » Podwieszanie kabli (5)
      » Przeciąganie kabli (21)
      » Reflektometry (20)
      » Strippery i obieraki do kabli (31)
      » Wdmuchiwarki do kabli światłowodowych (1)
      » Zestawy narzędziowe (0)
      » Źródła światła i mierniki (20)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (467)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (26)
      » LC-LC (26)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
      » Multimodowe (96)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (32)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (208)
         » Duplex (21)
         » Simplex (98)
         » Simplex zewnętrzne (89)
      » ST-LC (7)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (82)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (41)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (3)
      » Zewnętrzne (9)
   » PON (137)
      » EPON (28)
         » OLT (11)
         » ONU (13)
         » SFP (4)
      » GPON (109)
         » OLT (61)
         » ONU/ONT (39)
         » SFP (9)
   » Rozbiegówki (10)
   » Różne (5)
   » Sieci napowietrzne (65)
      » Haki słupowe (10)
      » Stelaże zapasu kabla (14)
      » Uchwyty napowietrzne (21)
      » Uchwyty przelotowe (4)
      » Wsporniki słupowe (16)
   » Spawarki (15)
   » Splittery (75)
      » Asymetryczne FBT (20)
         » Bez złączy (10)
         » SC/APC (10)
      » Symetryczne PLC (55)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (21)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (11)
   » Tłumiki (12)

Switche (624)
   » 48-portowe (37)
   » PoE (84)
   » Ze slotem QSFP+ (14)
   » Ze slotem SFP+ (61)
   » 5-portowe (35)
   » 8-portowe (50)
   » 16-portowe (37)
   » 24-portowe (72)
   » Zarządzalne (139)
   » Ze slotem SFP (95)

Teltonika (43)
   » Akcesoria (28)
   » Bramy sieciowe (4)
   » Modemy (2)
   » Routery (9)

Ubiquiti (355)
   » AirFiber (25)
   » AmpliFi (5)
   » Anteny (33)
   » Bullet (3)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (27)
   » GigaBeam (3)
   » IsoStation (2)
   » Kable / patchcordy Ethernet (24)
   » Kamery IP (12)
   » LiteBeam (5)
   » LTU (4)
   » mFI (4)
   » NanoBeam (5)
   » NanoStation (10)
   » PowerBeam (15)
   » PowerBridge (1)
   » PrismStation (5)
   » Rocket (11)
   » Switche (35)
   » U Fiber (21)
   » Uchwyty montażowe (6)
   » UniFi (50)
   » Zasilanie (25)
   » inne (20)

Usługi pomiar,spaw,LIR (11)

VoIP (39)

xDSL (14)
   » ADSL (8)
      » DSLAM (3)
      » Routery (5)
   » VDSL (6)
      » DSLAM (3)
      » Routery (3)

Zasilanie (435)
   » Adaptery PoE (30)
      » 10/100 multi (9)
      » 10/100 single (8)
      » Gigabit (10)
      » Z netprotectorem (3)
   » Akumulatorki AA / AAA i pozostałe (13)
   » Akumulatory AGM / żelowe (46)
      » 5Ah i mniejsze (10)
      » 7,2Ah (5)
      » 9Ah (2)
      » 12Ah (4)
      » 14Ah (1)
      » 18Ah (8)
      » 33Ah (1)
      » 40Ah i większe (15)
   » Kable zasilające AC 230V (1)
   » Kable Zasilające DC (10)
   » Kontrolery/Restartery GSM (19)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Ładowarki do samochodów elektrycznych / plug-in (10)
      » Kable (7)
      » Ładowarki mobilne (1)
      » Ładowarki naścienne (2)
   » Ładowarki USB / USB-c / Lightning (10)
   » Laptopowe (4)
   » Listwy zasilające (8)
   » Powerbanki (3)
   » Pozostałe (1)
   » Przetwornice DC/AC 230V (84)
      » z 12V na 230V (19)
      » z 12V na 230V sin (20)
      » z 24V na 230V (12)
      » z 24V na 230V sin (10)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (41)
      » z 12V (7)
      » z 24V (20)
      » z 48V (14)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (16)
      » 48V (16)
   » UPSy (17)
   » Zabezpieczenia (8)
      » Obudowa RACK 19" (0)
      » Pojedyncze (4)
      » Wieloportowe (1)
      » z POE (3)
   » Zasilacze (35)
      » 12V (10)
      » 16-18V (1)
      » 24V (5)
      » 48V (14)
      » 5-9V (5)
   » Zasilacze buforowe (31)
      » 12V (8)
      » 24V (11)
      » 48V (12)
   » Zasilacze w obudowie (12)
      » 12V (4)
      » 24V (2)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (29)
      » 12V (1)
      » 16-18V (4)
      » 24V (11)
      » 48V (13)

Zestawy (1)
   » Abonenckie 5 GHz (1)

Złącza, Wtyki (56)
   » Beczki, przejścia (12)
   » Inne (5)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (23)
   » Typu N (6)
   » Typu SMA (6)
   » Typu TNC (1)
   » Typu UY (2)