Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Promocje do -50% (33)

Access pointy / routery (337)
   » Routery bezprzewodowe / AP (274)
      » 2.4 GHz (255)
         » Access Pointy (143)
         » Routery (124)
         » Routery 3G (5)
         » Routery ADSL (6)
      » 5 GHz (205)
         » Access Pointy (127)
         » Routery (91)
      » 60 GHz (1)
         » Access Pointy (1)
      » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (195)
         » Standard AC (142)
         » Standard AX (53)
      » Triple band (2,4 / 5 / 60 GHz) (1)
   » Routery kablowe (44)
      » Fast Ethernet (3)
      » Gigabit Ethernet (37)
      » SFP / SFP+ (25)
   » Wzmacniacze sygnału (24)

Akcesoria biurowe (1)
   » Kawa (1)

Akcesoria GSM/LTE (58)
   » Anteny GSM (4)
   » Modemy i inne (50)
   » Pigtaile GSM (4)

Akcesoria, uchwyty (172)
   » Cybanty/Obejmy (10)
   » Dławiki (6)
   » Huby USB / USB-C (8)
   » Izolacje (22)
   » Opaski zaciskowe (16)
   » Patch Panele (25)
   » Pozostałe (25)
   » Uchwyty antenowe (53)
   » Uchwyty kablowe (11)

Anteny (141)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (11)
   » Anteny 2,4 GHz (16)
      » Dookólne (8)
      » Dwupolaryzacyjne (1)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (1)
      » Sektorowe (5)
   » Anteny 5 GHz (119)
      » Dookólne (10)
      » Dwupolaryzacyjne (60)
      » Horn (49)
      » Panelowe (5)
      » Parabole (31)
      » Sektorowe (49)
      » Zintegrowane (10)
   » Dual-band 2.4/5GHz (3)

Części serwisowe (47)
   » Chipy LAN (17)
   » el. Dyskretne (19)
   » Gniazda (5)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (3)
   » Przetwornice, Switche (6)
   » Transformatory (2)

Inteligentny Dom (21)
   » Pozostałe (13)
   » Smart Plug (7)
   » Żarówki Smart (4)

IPTV / Android TV / DVB-C (17)
   » Kable HDMI (3)
   » STB (14)

Karty radiowe mPCI/USB (45)
   » Karty 2,4 GHz (40)
      » Karty mPCI (2)
      » Karty PCI Express (10)
      » Karty USB (28)
      » Standard N (16)
   » Karty 2,4 GHz + 5 GHz Dual Band (23)
      » Standard A/N (1)
      » Standard AC (18)
      » Standard AX (4)
   » Karty 5 GHz (26)
      » Karty mPCI (4)
      » Karty PCI Express (7)
      » Karty USB (15)
   » Karty Bluetooth (5)

Karty sieciowe (27)
   » 10G Ethernet (RJ45) (3)
   » 1G / 100M Ethernet (RJ45) (14)
   » QSFP+ / QSFP28 (2)
   » SFP (3)
   » SFP+ (4)
   » SFP28 (2)

Kryptowaluty (9)

LigoWave (1)

Maseczki ochronne (5)

Maseczki ochronne (6)

Mediakonwertery (33)
   » PLC (11)
   » Światłowodowe (22)

MikroTik (354)
   » Akcesoria (71)
   » Anteny (17)
   » Koszulki (5)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (10)
   » Moduły SFP/SFP+ (39)
   » Obudowy (11)
   » Platformy (216)
      » 2011, 3011, 4011, 5009 (11)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (16)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (2)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (49)
      » 911, 912, 921, 922 (18)
      » cAP, mAP, wAP, hAP, Audience (42)
      » GPEN (5)
      » InterCell, LTE (24)
      » KNOT (2)
      » LoRa (4)
      » mANTBox (4)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (50)
      » Wireless Wire, 60GHz (14)
   » Platformy ALIX/UBNT (3)

Mimosa (32)
   » Akcesoria (8)
   » Anteny (9)
   » Rozwiązania punkt-punkt (PTP) (9)
   » Rozwiązania punkt-wielopunkt (PTMP) (6)

Monitoring (130)
   » Akcesoria / uchwyty (34)
   » Dyski (1)
   » Kamery IP (51)
   » Kamery IP WiFi (12)
   » Rejestratory IP (33)

Narzędzia (70)
   » Noże (2)
   » Przenośne stoły warsztatowe (1)
   » Ściągacze izolacji (36)
   » Śrubokręty / wkrętaki (1)
   » Szczypce (3)
   » Szczypce tnące / obcinaki (9)
   » Testery (2)
   » Walizki narzędziowe (1)
   » Zaciskarki (16)

Okablowanie (432)
   » Kable HDMI (3)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (1)
   » Kable USB / USB-C / Lightning (14)
   » Patchcordy (316)
      » Patchcordy SFTP kat. 6 (1)
      » Patchcordy SFTP kat. 6A (3)
      » Patchcordy UTP kat. 5e (151)
      » Patchcordy UTP kat. 6 (161)
   » Pigtaile (28)
   » Skrętka FTP (25)
      » Na zewnątrz budynków (14)
      » Wewnątrz budynków (11)
      » Z linką nośną (1)
   » Skrętka STP (7)
      » Na zewnątrz budynków (1)
      » Wewnątrz budynków (6)
   » Skrętka UTP (37)
      » Na zewnątrz budynków (13)
      » Wewnątrz budynków (25)

Radiolinie (20)

Sieci radiowe (WLAN) (140)
   » 2.4 GHz (27)
      » Stacje bazowe (14)
         » Radia (11)
         » Urządzenia zintegrowane (3)
      » Urządzenia klienckie / PTP (15)
   » 5 GHz (90)
      » Stacja bazowa (30)
         » Radia (22)
            » Standard A / N (5)
            » Standard AC (17)
         » Urządzenia zintegrowane (8)
            » Standard A / N (3)
            » Standard AC (5)
      » Urządzenia klienckie / PTP (65)
         » Standardy A / N (28)
         » Standard AC (37)
   » 6 GHz (4)
   » 11 GHz (5)
   » 24 GHz (2)
   » 60 GHz (19)

Światłowody (1443)
   » Adaptery (41)
   » CATV (9)
   » CWDM (11)
      » MUX/DEMUX (11)
         » ABS Box (11)
   » Kable (57)
      » FTTX (18)
      » Kable łatwego dostępu (4)
      » Mikrokanalizacyjne (16)
      » Samonośne (napowietrzne) (23)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (12)
      » Zewnętrzne (doziemne) (4)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (12)
   » Materiały eksploatacyjne (11)
   » Mikrorurki (3)
   » Moduły GBIC (1)
   » Moduły QSFP+ (9)
   » Moduły QSFP28 (8)
   » Moduły SFP (101)
      » CWDM (43)
      » Multimode (8)
      » PON (3)
      » RJ45 (5)
      » Singlemode (23)
      » WDM (22)
   » Moduły SFP+ (83)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (14)
      » Multimode (8)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (26)
   » Moduły SFP28 (12)
      » Direct Attach Cable (7)
      » Multimode (1)
      » Singlemode (4)
   » Mufy / przełącznice (119)
      » Abonenckie (13)
      » Akcesoria (10)
      » Kanalizacyjne (9)
      » Naścienne (44)
      » Nasłupowe (22)
      » RACK 19" (33)
      » Rozdzielnice (13)
   » Narzędzia (95)
      » Noże diamentowe (5)
      » Podwieszanie kabli (5)
      » Przeciąganie kabli (4)
      » Reflektometry (19)
      » Strippery i obieraki do kabli (33)
      » Wdmuchiwarki do kabli światłowodowych (1)
      » Źródła światła i mierniki (32)
   » Osłonki spawów (7)
   » Patchcordy (476)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (26)
      » LC-LC (26)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
      » Multimodowe (101)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (32)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (31)
            » LC-LC (13)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (27)
         » LC-LC (9)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (209)
         » Duplex (21)
         » Simplex (107)
         » Simplex zewnętrzne (81)
      » ST-LC (7)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (75)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (44)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (3)
      » Zewnętrzne (9)
   » PON (152)
      » EPON (28)
         » OLT (10)
         » ONU (14)
         » Płyty (3)
         » SFP (1)
      » GPON (128)
         » OLT (51)
         » ONU/ONT (34)
         » Płyty GPON (31)
         » Płyty kontrolne / uplinkowe / akcesoria (8)
         » SFP (4)
      » 10G EPON (2)
      » XG-PON (8)
         » ONU/ONT (1)
         » Płyty XG-PON (7)
      » XGS-PON (3)
   » Rozbiegówki (10)
   » Różne (7)
   » Sieci napowietrzne (70)
      » Haki słupowe (11)
      » Stelaże zapasu kabla (14)
      » Uchwyty napowietrzne (22)
      » Uchwyty przelotowe (4)
      » Wsporniki słupowe (22)
   » Spawarki (18)
   » Splittery (79)
      » Asymetryczne FBT (20)
         » Bez złączy (10)
         » SC/APC (10)
      » Symetryczne PLC (59)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (25)
         » SC/UPC (15)
   » Tacki spawów (11)
   » Tłumiki (12)

Switche (285)
   » 5-portowe (51)
   » 8-portowe (66)
   » 16-portowe (37)
   » 24-portowe (80)
   » 48-portowe (34)
   » Zarządzalne (154)
   » Ze slotem SFP (87)
   » Ze slotem SFP+ (85)
   » Ze slotem QSFP+ (17)
   » PoE (106)
   » Moduły zasilające (3)

Szafy, skrzynki (125)
   » Akcesoria dodatkowe (22)
      » Półki (3)
      » Pozostałe (18)
      » Racki (1)
   » Obudowy do Routerboard (4)
      » Desktop (4)
   » Obudowy, AntenaBoxy (4)
   » Osłony przeciwzakł. (13)
   » Półki (3)
   » Skrzynki (55)
      » Wewnętrzne (24)
      » Zewnętrzne (31)
   » Szafy 10" (2)
   » Szafy 19" (45)

Teltonika (45)
   » Akcesoria (27)
   » Bramy sieciowe (6)
   » Modemy (2)
   » Routery (10)

Ubiquiti (389)
   » AirFiber (27)
   » AmpliFi (8)
   » Anteny (35)
   » Bullet (3)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (28)
   » GigaBeam (4)
   » IsoStation (2)
   » Kable / patchcordy Ethernet (25)
   » Kamery IP (27)
   » LiteBeam (6)
   » LTU (4)
   » mFI (3)
   » NanoBeam (6)
   » NanoStation (11)
   » PowerBeam (17)
   » PrismStation (5)
   » Rocket (11)
   » Switche (41)
   » U Fiber (39)
   » Uchwyty montażowe (9)
   » UISP (5)
   » UniFi (78)
   » UniFi Access (5)
   » Zasilanie (34)
   » inne (48)

VoIP (28)

xDSL (11)
   » ADSL (7)
      » DSLAM (3)
      » Routery (4)
   » VDSL (7)
      » DSLAM (3)
      » Routery (4)

Zasilanie (414)
   » Adaptery PoE (27)
      » 10/100 multi (5)
      » 10/100 single (10)
      » Gigabit (11)
      » Z netprotectorem (3)
   » Akumulatorki AA / AAA i pozostałe (15)
   » Akumulatory AGM / żelowe (44)
      » 5Ah i mniejsze (11)
      » 7,2Ah (5)
      » 9Ah (2)
      » 12Ah (4)
      » 14Ah (1)
      » 18Ah (7)
      » 33Ah (1)
      » 40Ah i większe (17)
   » Akumulatory LiFePO4 (11)
   » Kable USB / USB-C / Lightning (14)
   » Kable zasilające AC 230V (2)
   » Kable Zasilające DC (11)
   » Kontrolery/Restartery GSM (16)
   » Ładowarki akumulatorów AA / AAA (4)
   » Ładowarki do samochodów elektrycznych / plug-in (10)
      » Kable (7)
      » Ładowarki mobilne (1)
      » Ładowarki naścienne (2)
   » Ładowarki USB / USB-c / Lightning (10)
   » Laptopowe (2)
   » Listwy zasilające (14)
   » Powerbanki (4)
   » Pozostałe (1)
   » Przetwornice DC/AC 230V (49)
      » z 12V na 230V (11)
      » z 12V na 230V sin (18)
      » z 24V na 230V (4)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (45)
      » z 12V (12)
      » z 24V (21)
      » z 48V (20)
   » Regulatory Solarne (3)
   » Siłownie telekomunikacyjne (15)
      » 48V (15)
   » UPSy (19)
   » Zabezpieczenia (5)
      » Obudowa RACK 19" (0)
      » Pojedyncze (4)
      » Wieloportowe (0)
      » z POE (2)
   » Zasilacze (43)
      » 12V (12)
      » 16-18V (1)
      » 24V (12)
      » 48V (15)
      » 5-9V (3)
   » Zasilacze buforowe (35)
      » 12V (12)
      » 24V (11)
      » 48V (12)
   » Zasilacze w obudowie (10)
      » 12V (4)
      » 24V (2)
      » 48V (4)
      » RACK (4)
   » Zasilacze z PoE (33)
      » 12V (1)
      » 16-18V (4)
      » 24V (14)
      » 48V (14)

Złącza, wtyki (57)
   » Beczki, przejścia (11)
   » Inne (2)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (32)
      » Moduły keystone (9)
      » Puszki / łączniki (5)
      » Wtyki (19)
   » Typu N (6)
   » Typu SMA (4)
   » Typu TNC (1)
   » Typu UY (2)