Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Promocje do -50% (58)

Access Pointy / Routery (335)
   » 2.4 GHz (123)
      » Access Pointy (61)
      » Routery (53)
      » Routery 3G (4)
      » Routery ADSL (5)
   » 5 GHz (81)
      » Access Pointy (51)
      » Routery (30)
   » 60 GHz (1)
      » Access Pointy (1)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (61)
      » Standard A/N (1)
      » Standard AC (59)
      » Standard AX (1)
   » Routery kablowe (56)
      » Fast Ethernet (3)
      » Gigabit Ethernet (35)
      » SFP / SFP+ (18)
   » Wzmacniacze sygnału (13)

Akcesoria GSM/LTE (37)
   » Anteny GSM (4)
   » Modemy i inne (29)
   » Pigtaile GSM (4)

Akcesoria, Uchwyty (165)
   » Cybanty/Obejmy (11)
   » Dławiki (6)
   » Izolacje (25)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (18)
   » Patch Panele (19)
   » Pozostałe (18)
   » Uchwyty antenowe (55)
   » Uchwyty kablowe (12)

Anteny (226)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (10)
   » Anteny 2,4 GHz (21)
      » Dookólne (11)
      » Dwupolaryzacyjne (2)
      » Grid/Parabole (2)
      » Panelowe (2)
      » Sektorowe (3)
      » Zintegrowane BOX (1)
   » Anteny 5 GHz (191)
      » Dookólne (12)
      » Dwupolaryzacyjne (62)
      » Horn (23)
      » Panelowe (11)
      » Parabole (29)
      » Sektorowe (33)
      » Zintegrowane (21)
   » Dual-band 2.4/5GHz (4)

Części Serwisowe (59)
   » Chipy LAN (18)
   » el. Dyskretne (23)
   » Gniazda (5)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (2)
   » Przetwornice, Switche (7)
   » Transformatory (2)

Inteligentny Dom (6)
   » Smart Plug (3)
   » Żarówki Smart (3)

IPTV / Android TV / DVB-C (7)
   » DVB-C (2)
   » STB (5)

Karty radiowe mPCI/USB (42)
   » Karty 2,4 GHz (25)
      » Karty mPCI (2)
      » Karty PCI (0)
      » Karty PCI Express (4)
      » Karty USB (11)
      » Standard N (8)
   » Karty 2,4 GHz + 5 Ghz Dual Band (7)
      » Standard A/N (1)
      » Standard AC (6)
   » Karty 5 GHz (10)
      » Karty mPCI (4)
      » Karty PCI Express (2)
      » Karty USB (4)

Karty Sieciowe (15)
   » 10G Ethernet (RJ45) (2)
   » 1G / 100M Ethernet (RJ45) (5)
   » QSFP / QSFP+ (1)
   » SFP (3)
   » SFP+ (4)

LigoWave (14)

Mediakonwertery (28)
   » PLC (15)
   » Światłowodowe (13)

MikroTik (347)
   » Akcesoria (55)
   » Anteny (14)
   » Koszulki (5)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (11)
   » Moduły SFP/SFP+ (18)
   » Obudowy (13)
   » Platformy (216)
      » 2011, 3011, 4011 (9)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (17)
      » 411, 433, 435, 493, 953, Mxx (2)
      » 850, 1100, CCR, CRS, CSS (32)
      » 911, 912, 921, 922 (18)
      » cAP, mAP, wAP, hAP, Audience (35)
      » GPEN (2)
      » InterCell, LTE (23)
      » LoRa (4)
      » mANTBox (3)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG, LDF (63)
      » Wireless Wire, 60GHz (8)
   » Platformy ALIX/UBNT (2)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (9)

Mimosa (21)
   » Akcesoria (2)
   » Anteny (8)
   » Rozwiązania punkt-punkt (PTP) (5)
   » Rozwiązania punkt-wielopunkt (PTMP) (6)

Monitoring (256)
   » Akcesoria / uchwyty (43)
   » Kamery AHD (4)
   » Kamery IP (132)
   » Kamery IP WiFi (4)
   » Rejestratory hybrydowe (2)
   » Rejestratory IP (70)
   » Zestawy IP WIFI (1)

Narzędzia (22)
   » Ściągacze izolacji (4)
   » Testery (3)
   » Zaciskarki (15)

Obudowy, Skrzynki (128)
   » Akcesoria dodatkowe (25)
      » Półki (3)
      » Pozostałe (20)
      » Racki (2)
   » Obudowy do Routerboard (4)
      » Desktop (4)
   » Obudowy, AntenaBoxy (5)
   » Osłony przeciwzakł. (8)
   » Półki (3)
   » Skrzynki (50)
      » Wewnętrzne (26)
      » Zewnętrzne (24)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (29)

Okablowanie (229)
   » Kable Koncentryczne (2)
   » Kable Telefoniczne (1)
   » Patchcordy (96)
      » Patchcordy UTP kat. 5 (54)
      » Patchcordy UTP kat. 6 (42)
   » Pigtaile (31)
   » Przyłącza 2,4 GHz (31)
   » Przyłącza 5 GHz (20)
   » Skrętka FTP (23)
      » Na zewnątrz budynków (15)
      » Wewnątrz budynków (7)
      » Z linką nośną (1)
   » Skrętka UTP (25)
      » Na zewnątrz budynków (12)
      » Wewnątrz budynków (11)
      » Z linką nośną (2)

Radiolinie (46)

Światłowody (1417)
   » Adaptery (40)
   » CATV (9)
   » CWDM (11)
      » MUX/DEMUX (11)
         » ABS Box (11)
   » Kable (75)
      » FTTX (17)
      » Kable łatwego dostępu (4)
      » Mikrokanalizacyjne (13)
      » Samonośne (napowietrzne) (18)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (9)
      » Zewnętrzne (doziemne) (4)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (10)
   » Materiały eksploatacyjne (11)
   » Mikrorurki (3)
   » Moduły GBIC (1)
   » Moduły QSFP+ (5)
   » Moduły SFP (101)
      » CWDM (33)
      » Multimode (9)
      » PON (9)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (24)
      » WDM (23)
   » Moduły SFP+ (71)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (13)
      » Multimode (8)
      » RJ45 (1)
      » Singlemode (17)
   » Mufy / przełącznice (127)
      » Abonenckie (14)
      » Akcesoria (9)
      » Kanalizacyjne (6)
      » Naścienne (38)
      » Nasłupowe (20)
      » RACK 19" (30)
      » Rozdzielnice (10)
   » Narzędzia (105)
      » Noże diamentowe (10)
      » Podwieszanie kabli (5)
      » Przeciąganie kabli (21)
      » Reflektometry (20)
      » Strippery i obieraki do kabli (32)
      » Wdmuchiwarki do kabli światłowodowych (1)
      » Zestawy narzędziowe (2)
      » Źródła światła i mierniki (14)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (467)
      » FC-FC (12)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (27)
      » LC-LC (26)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
      » Multimodowe (97)
         » OM1 (62.5/125) (30)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (33)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (6)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (34)
         » Duplex (20)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (207)
         » Duplex (21)
         » Simplex (97)
         » Simplex zewnętrzne (89)
      » ST-LC (6)
      » ST-SC (12)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (81)
      » Multimode (13)
      » Singlemode FC (4)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (39)
      » Singlemode ST (2)
      » Splice on Connector (4)
      » Zewnętrzne (9)
   » PON (116)
      » EPON (21)
         » OLT (7)
         » ONU (10)
         » SFP (4)
      » GPON (95)
         » OLT (56)
         » ONU/ONT (31)
         » SFP (8)
   » Rozbiegówki (4)
   » Różne (5)
   » Sieci napowietrzne (59)
      » Haki słupowe (9)
      » Stelaże zapasu kabla (11)
      » Uchwyty napowietrzne (20)
      » Uchwyty przelotowe (3)
      » Wsporniki słupowe (16)
   » Spawarki (23)
   » Splittery (76)
      » Asymetryczne FBT (20)
         » Bez złączy (10)
         » SC/APC (10)
      » Symetryczne PLC (56)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (22)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (11)
   » Tłumiki (12)

Switche (345)
   » 48-portowe (21)
   » PoE (39)
   » Ze slotem QSFP+ (6)
   » Ze slotem SFP+ (33)
   » 5-portowe (18)
   » 8-portowe (31)
   » 16-portowe (22)
   » 24-portowe (38)
   » Zarządzalne (81)
   » Ze slotem SFP (56)

Ubiquiti (298)
   » AirFiber (26)
   » airGateway (0)
   » AirGrid (3)
   » AmpliFi (6)
   » Anteny (32)
   » Bullet (3)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (30)
   » IsoStation (2)
   » kamery AirCAM (1)
   » Kamery IP (6)
   » LiteBeam (6)
   » mFI (6)
   » NanoBeam (7)
   » NanoStation (12)
   » PowerBeam (16)
   » PowerBridge (1)
   » PrismStation (7)
   » Rocket (10)
   » Switche (29)
   » U Fiber (13)
   » Uchwyty montażowe (3)
   » UniFi (37)
   » Zasilanie (23)
   » inne (15)

Usługi pomiar,spaw,LIR (11)

VoIP (42)

xDSL (15)
   » ADSL (8)
      » DSLAM (3)
      » Routery (5)
   » VDSL (7)
      » DSLAM (3)
      » Routery (4)

Zasilanie (356)
   » Adaptery PoE (34)
      » 10/100 multi (13)
      » 10/100 single (7)
      » Gigabit (8)
      » Z netprotectorem (6)
   » Akumulatory (24)
      » 5Ah i mniejsze (4)
      » 7,2Ah (3)
      » 12Ah (2)
      » 18Ah (7)
      » 40Ah i większe (8)
   » Kable zasilające AC 230V (1)
   » Kable Zasilające DC (10)
   » Kontrolery/Restartery GSM (19)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Laptopowe (5)
   » Listwy zasilające (8)
   » Pozostałe (1)
   » Przetwornice DC/AC 230V (67)
      » z 12V na 230V (14)
      » z 12V na 230V sin (14)
      » z 24V na 230V (8)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (40)
      » z 12V (8)
      » z 24V (19)
      » z 48V (13)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (14)
      » 48V (14)
   » UPSy (5)
   » Zabezpieczenia (16)
      » Obudowa RACK 19" (2)
      » Pojedyncze (4)
      » Wieloportowe (4)
      » z POE (6)
   » Zasilacze (34)
      » 12V (9)
      » 16-18V (1)
      » 24V (7)
      » 48V (13)
      » 5-9V (4)
   » Zasilacze buforowe (34)
      » 12V (9)
      » 24V (14)
      » 48V (11)
   » Zasilacze w obudowie (16)
      » 12V (5)
      » 24V (5)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (21)
      » 12V (1)
      » 16-18V (4)
      » 24V (10)
      » 48V (6)

Zestawy (1)
   » Abonenckie 5 GHz (1)

Złącza, Wtyki (52)
   » Beczki, przejścia (12)
   » Inne (3)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (21)
   » Typu N (6)
   » Typu SMA (6)
   » Typu TNC (1)
   » Typu UY (2)