Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog produktów
Sortuj według:  
Producenci: Huawei, Opton, Smit

Strona: [1] / 1
Opton RF-WDM55-SA-P pasywny konwerter CATV
Promocja
75,92z VAT
80,37 zł netto
61,72 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
Promocja
96,86z VAT
104,92 zł netto
78,75 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
Promocja
107,33z VAT
113,25 zł netto
87,26 zł netto
przechowalnia
SMIT CryptoGuard CAM moduł CI
139,24z VAT
113,20zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
Promocja
159,04z VAT
309,04 zł netto
129,30 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
201,11z VAT
249,05 zł netto
163,50 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT CATV 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
344,28z VAT
279,90zł netto
przechowalnia
Opton 1503AC transmiter CATV Direct Modulated AGC 1550nm 3 dBm 5km
2 728,09z VAT
2 217,96zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5831-1X08-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 31 dBm 8x SC/APC
Opton EDFA-5831-1X08-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 31 dBm 8x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

10 661,97z VAT
8 668,27zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5835-1X16-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 35 dBm 16x SC/APC
Opton EDFA-5835-1X16-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 35 dBm 16x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

14 081,02z VAT
11 447,98zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5839-1X32-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563 nm) 39 dBm 32x SC/APC
Opton EDFA-5839-1X32-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563 nm) 39 dBm 32x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

20 334,24z VAT
16 531,90zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1