Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Huawei, Opton

Strona: [1] / 1
Opton RF-WDM55-SA-P pasywny konwerter CATV
Promocja
67,65z VAT
72,73 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
109,90z VAT
89,35zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
124,02z VAT
100,83zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
195,57z VAT
159,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT CATV 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
202,95z VAT
165,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton 1503AC transmiter CATV Direct Modulated AGC 1550nm 3 dBm 5km
2 728,09z VAT
2 217,96zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5831-1X08-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 31 dBm 8x SC/APC
Opton EDFA-5831-1X08-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 31 dBm 8x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

10 661,97z VAT
8 668,27zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5835-1X16-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 35 dBm 16x SC/APC
Opton EDFA-5835-1X16-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 35 dBm 16x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

14 081,02z VAT
11 447,98zł netto
przechowalnia
Opton EDFA-5839-1X32-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563 nm) 39 dBm 32x SC/APC
Opton EDFA-5839-1X32-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563 nm) 39 dBm 32x SC/APC Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

20 334,24z VAT
16 531,90zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1