Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 4 / 4
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
Promocja
60,27z VAT
69,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8120H terminal GPON / EPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC
68,88z VAT
56,00zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GP501R GPON/EPON ONU 1x GE 1x SC/UPC
72,56z VAT
58,99zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
73,79z VAT
59,99zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
Promocja
76,26z VAT
104,32 zł netto
62,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT 1x GE, 1x SC/APC
76,38z VAT
62,10zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC w obudowie i z zasilaniem awaryjnym
Promocja
77,49z VAT
89,00 zł netto
63,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

86,09z VAT
69,99zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC Producent: Huawei

Złącze GPON SC/UPC!

Działa też z EPONem!

92,25z VAT
75,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC Producent: Huawei

Działa z GPON i EPON!
Tańszy zamiennik:
HG8110H APC

92,25z VAT
75,00zł netto
Dostępność przechowalnia
ZTE ZXHN F612 GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS, 1x SC/UPC
94,71z VAT
77,00zł netto
przechowalnia
Nokia I-010G terminal GPON ONT 1x GE, SC/UPC
97,17z VAT
79,00zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24z VAT
88,00zł netto
Dostępność przechowalnia
FiberHome AN5506-01-A terminal GPON ONU 1x GE, SC/UPC
108,51z VAT
88,22zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
110,69z VAT
89,99zł netto
przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/APC
121,77z VAT
99,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON ONT 1x GE 1x SC/APC
121,77z VAT
99,00zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
122,99z VAT
99,99zł netto
przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
123,32z VAT
100,26zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
Promocja
129,15z VAT
129,00 zł netto
105,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
130,98z VAT
106,49zł netto
Dostępność przechowalnia
Z-Quick ZL5432099-ICSF wkładka EPON OLT SFP PX20++
139,10z VAT
113,09zł netto
Dostępność przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
142,09z VAT
115,52zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37z VAT
119,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8546M EPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI
158,67z VAT
129,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+
159,10z VAT
129,35zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
159,35z VAT
129,55zł netto
przechowalnia
Zestaw HG8110H-BBU + Tenda AC8 - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AC1200
Promocja
166,05z VAT
194,40 zł netto
135,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H + Mercusys AC12G - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AC1200
Promocja
170,97z VAT
179,00 zł netto
139,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Filtry
Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: