Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Huawei, Mikrotik, Opton, TP-Link

Strona: [1] / 1
Huawei SFP+ module 10G 1310nm 10km SM
221,40z VAT
180,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei MTRS-1E31-01 SFP+ module 10G 10km 1310nm SM
221,40z VAT
180,00zł netto
przechowalnia
Huawei wkładka SFP+ 10G 1310nm 10km SM dual fiber
267,71z VAT
217,65zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42z VAT
296,28zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 271,18z VAT
1 033,48zł netto
przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR Producent: TP-Link
Jednomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.
1 892,93z VAT
1 538,97zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry