Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
Opton S-NOTKSdp płaski kabel światłowodowy samonośny, dielektryczny, 2x9/125, G.652D LSZH 1m
Promocja
0,41z VAT
0,39 zł netto
0,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 m.

Promocja
0,43z VAT
0,76 zł netto
0,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2
Promocja
0,62z VAT
0,60 zł netto
0,50 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX
0,77z VAT
0,63zł netto
przechowalnia
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex
SC Dust Cover SX - zaślepka otworu SC simplex Producent: Opton

Zaślepka otworu gniazda SC simplex do przełącznic światłowodowych.

0,77z VAT
0,63zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
0,79z VAT
0,64zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
0,84z VAT
0,68zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC SM Simplex no flange (bez uszu)
0,87z VAT
0,71zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2J 2x9/125 ITU-T G657A2
0,93z VAT
0,76zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4J 4x9/125 ITU-T G657A2
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 6J 6x9/125 ITU-T G657A2
1,21z VAT
0,98zł netto
przechowalnia
Przepust kablowy typu \'dyby\' do mufy FDB-0216PG-D
1,23z VAT
1,00zł netto
przechowalnia
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex
SC Dust Cover DX - zaślepka otworu SC duplex

Zaślepka otworu gniazda SC duplex do przełącznic światłowodowych.

1,25z VAT
1,02zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/APC SM Simplex no flange (bez uszu)
1,33z VAT
1,08zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
Promocja
1,35z VAT
3,35 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
Promocja
1,35z VAT
2,51 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
Promocja
1,35z VAT
3,35 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM SIMPLEX
1,37z VAT
1,11zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 12x9/125 1T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 12x9/125 1T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,38z VAT
1,12zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,41z VAT
1,15zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,48z VAT
1,20zł netto
przechowalnia
Tuba abonencka 5mm / 3,5mm
1,66z VAT
1,35zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,70z VAT
1,38zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 12J 2T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 12J 2T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,91z VAT
1,55zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 24x9/125 2T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 24x9/125 2T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,94z VAT
1,58zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM DUPLEX
1,98z VAT
1,61zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
Filtry