Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Światłowody
< - 37>
favoriteDodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 120m G.657A2
119,60
147,11z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
200,14
246,17z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
69,00
84,87z VAT
Producent: Huawei

Działa z GPON i EPON!

favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech OPM-15B miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50 - 27 dBm
487,20
599,26z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
180,96
222,58z VAT
Producent: Huawei
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
4 399,00 zł
3 170,00
3 899,10z VAT
Producent: Opton

Spawarka z wbudowanym miernikiem mocy i wizualnym lokalizatorem uszkodzeń!

favoriteDodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2 (1000m)
530,00
651,90z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
180,66
222,21z VAT
Producent: Huawei

Oficjalna polska dystrybucja Huawei, gwarancja 24 miesiące

favoriteDodaj do listy życzeń
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
42,99
52,88z VAT
Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
favoriteDodaj do listy życzeń
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
42,99
52,88z VAT
Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02
3,19
3,92z VAT
Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla, oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

favoriteDodaj do listy życzeń
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
99,00 zł
89,99
110,69z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
SFP GPON OLT Class C+
85,63 zł
45,00
55,35z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)
59,99
73,79z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

favoriteDodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy (światłowodowy) DROP 2 - 6 mm
4,80
5,90z VAT
Producent: OEM
favoriteDodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski 500m LSZH
199,00
244,77z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica światłowodowa WT-3031C Rack 19" 1U SC Simplex wysuwana
79,00
97,17z VAT
Producent: OEM
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
149,00
183,27z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
59,00
72,57z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy 2.1 PA ( 35 200 ) 3 - 7 mm
1+
:
6,99 zł
100+
:
5,99 zł
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON 125G-SM-WDM31-SC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM
25,52
31,39z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
199,00 zł
85,00
104,55z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
1,79 zł
1,07
1,32z VAT
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

favoriteDodaj do listy życzeń
Włókno szklane do przeciągania kabli fi 9mm, 150m (pilot, stalka) PE żółty
917,51
1 128,54z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Splitter symetryczny PLC 1x8 steel box SM 0.9mm 1m SC/APC
24,48
30,11z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON 125G-SM-WDM55-SC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM
25,52
31,39z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON 10G-SM-DF31-LC-LR SFP+ DUAL, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM
58,79
72,31z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
88,95
109,41z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
TRIBRER Laserowe źródło światła BML-205-10 (650nm 10mW 12km) / wizualny lokalizator uszkodzeń
121,38
149,30z VAT
Producent: TriBrer
Źródło światła widzialnego 650nm.
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT
35,71 zł
25,00
30,75z VAT
Producent: Opton

3 wejścia na kabel magistralowy, 8 wyjść na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

favoriteDodaj do listy życzeń
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
159,00
195,57z VAT
Producent: Huawei
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
2,25
2,77z VAT
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

favoriteDodaj do listy życzeń
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m G652.D
11,85
14,58z VAT
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0104G - 1 IN, 4 OUT
18,55
22,82z VAT
Producent: Opton

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

favoriteDodaj do listy życzeń
Zapadkowe narzędzie do taśmy stalowej (bandownica) Batchet Tension Tool
341,98
420,64z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON 10G-MM-DF85-LC-SR SFP+ DUAL, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM
42,71
52,53z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Kimwipes KIMTECH chusteczki bezpyłowe
19,82
24,38z VAT
Producent: Kimberly-Clark
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) światłowodowa OP-FDB-0216G-CC - 2 IN,16 OUT
94,51 zł
69,00
84,87z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
2 999,00
3 688,77z VAT
Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
favoriteDodaj do listy życzeń
Włókno szklane do przeciągania kabli fi 6mm, 100m (pilot, stalka) PE żółty
332,91
409,48z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Wspornik słupowy CS100
1+
:
6,89 zł
20+
:
6,29 zł
50+
:
5,85 zł
Producent: Opton
< - 37>