Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850
44,67z VAT
36,32zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,10z VAT
52,93zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Moduł SFP TL-SM311LM Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

70,17z VAT
57,05zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

75,05z VAT
61,02zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Towar dnia