Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: CDR, INNO Instrument, Opton

Strona: [1] / 1
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
2,62z VAT
2,13zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
2,73z VAT
2,22zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 2m G652D
2,76z VAT
2,24zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
2,90z VAT
2,36zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,29z VAT
3,49zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/UPC SM
9,84z VAT
8,00zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/APC SM
9,96z VAT
8,10zł netto
przechowalnia
INNO Splice-On Connector SC/APC SM 3.0mm
13,32z VAT
10,83zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 20m
32,61z VAT
26,51zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G652D
41,51z VAT
33,75zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
41,78z VAT
33,97zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/UPC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
43,26z VAT
35,17zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/UPC SM (5pcs)
43,35z VAT
35,24zł netto
przechowalnia
OPTON splice-on connector SC/APC SM (5pcs)
47,67z VAT
38,76zł netto
przechowalnia
OPTON 12-colour pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G652D
47,88z VAT
38,93zł netto
przechowalnia
12 kolorowych pigtaili SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
47,98z VAT
39,01zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
48,92z VAT
39,77zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 40m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

55,08z VAT
44,78zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
57,53z VAT
46,77zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 60m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

65,17z VAT
52,98zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
66,14z VAT
53,77zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 70m
74,76z VAT
60,78zł netto
przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 30m
75,09z VAT
61,05zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 80m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 80m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

82,14z VAT
66,78zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
83,37z VAT
67,78zł netto
przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 40m
83,90z VAT
68,21zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 90m
91,99z VAT
74,79zł netto
przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 50m
92,69z VAT
75,36zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
100,60z VAT
81,79zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 100m
Opton pigtail SC/APC Easy Flex, SM, Simplex, 657.B3, 100m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

100,96z VAT
82,08zł netto
przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
101,50z VAT
82,52zł netto
przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 80m
119,10z VAT
96,83zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail mini SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 100m
136,70z VAT
111,14zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry