Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 1M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 1M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

51,81z VAT
42,12zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 3M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 3M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

77,71z VAT
63,18zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 5M AWG24
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G 5M AWG24 Producent: Opton

Istnieje możliwość zaprogramowania

80,31z VAT
65,29zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable (kabel DAC) 1m AWG24
99,30z VAT
80,73zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

110,87z VAT
90,14zł netto
przechowalnia
LR-Link SFP/SFP+ Direct Attach Cable (kabel DAC) 3m AWG24
115,28z VAT
93,72zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
149,68z VAT
121,69zł netto
przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

152,29z VAT
123,81zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

184,61z VAT
150,09zł netto
przechowalnia
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w slot SFP+ bez użycia światłowodu i wkładek.

194,03z VAT
157,75zł netto
przechowalnia
Huawei SFP+ module 10G 1310nm 10km SM
221,40z VAT
180,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei MTRS-1E31-01 SFP+ module 10G 10km 1310nm SM
221,40z VAT
180,00zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
249,47z VAT
202,82zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW27-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1271 DDM
305,04z VAT
248,00zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW33-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1331 DDM
321,23z VAT
261,16zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW29-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1291 DDM
321,23z VAT
261,16zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
321,23z VAT
261,16zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850 Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

336,41z VAT
273,50zł netto
przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42z VAT
296,28zł netto
przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW37-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1371 DDM
383,76z VAT
312,00zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry