Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)
13 528,77 zł z VAT
13 828,58 zł
10 999,00 zł netto
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/PC
84,87 zł z VAT
85,00 zł
69,00 zł netto
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: [1] 2 3 / 3
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Promocja
68,87z VAT
79,99 zł netto
55,99 zł netto
przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/PC
Promocja
84,87z VAT
85,00 zł netto
69,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
Promocja
95,33z VAT
96,41 zł netto
77,50 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24z VAT
88,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS złącze SC/UPC
119,74z VAT
97,35zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8120H terminal GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC
121,77z VAT
99,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8546M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI
Promocja
121,93z VAT
129,00 zł netto
99,13 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
123,32z VAT
100,26zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
130,98z VAT
106,49zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37z VAT
119,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Używany HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
Używany HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS Producent: Huawei

Urządzenie używane! Roczna gwarancja!

Promocja
148,44z VAT
129,55 zł netto
120,68 zł netto
przechowalnia
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
Promocja
158,67z VAT
199,00 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
Promocja
159,04z VAT
309,04 zł netto
129,30 zł netto
przechowalnia
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/APC
Promocja
159,04z VAT
189,00 zł netto
129,30 zł netto
przechowalnia
Używane Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
185,24z VAT
249,05 zł netto
150,60 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
187,89z VAT
152,76zł netto
przechowalnia
Huawei EG8245H GPON ONT terminal 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 (POTS) USB WiFi
1+
:
99,00 zł
50+
:
95,00 zł
100+
:
92,00 zł
200+
:
88,00 zł
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
200,28z VAT
162,83zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Promocja
201,45z VAT
182,10 zł netto
163,78 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
209,43z VAT
170,27zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

1+
:
129,00 zł
20+
:
99,99 zł
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
234,67z VAT
190,79zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40z VAT
201,95zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45z VAT
215,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
269,37z VAT
219,00zł netto
przechowalnia
Hisense LTE3680P GPON OLT wkładka SFP klasy C+
281,67z VAT
229,00zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
306,01z VAT
248,79zł netto
przechowalnia
ZTE wkładka GPON SFP do OLT klasa C++
318,57z VAT
259,00zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
322,70z VAT
262,36zł netto
przechowalnia
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie. Czas dostawy: około 2 tygodnie

333,29z VAT
270,97zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT CATV 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
344,28z VAT
279,90zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

356,12z VAT
289,53zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
412,05z VAT
335,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89z VAT
1 013,73zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei H802X2CS płyta uplinkowa 2x 10G SFP+ (MA5683T / MA5680T)
Huawei H802X2CS płyta uplinkowa 2x 10G SFP+ (MA5683T / MA5680T) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP/SFP+!

1 966,77z VAT
1 599,00zł netto
przechowalnia
Huawei GPBH płyta GPON 8 portowa (wkładki SFP C+ w zestawie)
3 688,77z VAT
2 999,00zł netto
Dostępność przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801 Producent: Huawei
3 742,66z VAT
3 042,81zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3