Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
Huawei HG8110H GPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC w obudowie i z zasilaniem awaryjnym
Promocja
56,58z VAT
89,00 zł netto
46,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
67,24z VAT
54,67zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Promocja
67,64z VAT
74,99 zł netto
54,99 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8120H terminal GPON / EPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC
68,88z VAT
56,00zł netto
Dostępność przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
79,95z VAT
65,00zł netto
przechowalnia
ZTE ZXHN F660 v8.0 GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x SC/UPC, WiFi N300
Promocja
84,87z VAT
94,44 zł netto
69,00 zł netto
przechowalnia
ZTE ZXHN F612 GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS, 1x SC/UPC
92,25z VAT
75,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC Producent: Huawei

Złącze GPON SC/UPC!

Działa też z EPONem!

92,25z VAT
75,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Uplink GP501Z-PD GPON / EPON ONU terminal 1x GE, 1x SC/UPC, 1x PoE-IN
94,70z VAT
76,99zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
108,24z VAT
88,00zł netto
Dostępność przechowalnia
TP-Link TX-6610 GPON ONT terminal 1x GE
120,22z VAT
97,74zł netto
przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/APC
121,77z VAT
99,00zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H GPON ONT 1x GE 1x SC/APC
121,77z VAT
99,00zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
122,99z VAT
99,99zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
123,32z VAT
100,26zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
128,31z VAT
104,32zł netto
przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
130,98z VAT
106,49zł netto
Dostępność przechowalnia
Uplink GP522RV GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 2x GE 1x POTS
134,07z VAT
109,00zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
Promocja
141,45z VAT
129,55 zł netto
115,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37z VAT
119,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Zestaw HG8110H-BBU + Tenda AC8 - terminal GPON ONU z bezprzewodowym routerem AC1200
Promocja
153,75z VAT
194,40 zł netto
125,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EG8141A5 GPON / EPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
153,75z VAT
125,00zł netto
przechowalnia
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
Promocja
158,67z VAT
199,00 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
Promocja
166,05z VAT
159,00 zł netto
135,00 zł netto
przechowalnia
Huawei DPD60-4-4 panel dystrybucji napięć DC
184,50z VAT
150,00zł netto
przechowalnia
Używane Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
185,24z VAT
249,05 zł netto
150,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
191,15z VAT
155,41zł netto
Dostępność przechowalnia
ZTE wkładka GPON SFP do OLT klasa C++
199,89z VAT
162,51zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
209,43z VAT
170,27zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
222,58z VAT
180,96zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
223,98z VAT
182,10zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
244,77z VAT
199,00zł netto
przechowalnia
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
264,45z VAT
255,00 zł netto
215,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45z VAT
215,00zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3