Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Huawei, Nokia

Strona: [1] / 1
Huawei HN8010Ts terminal ONU XGS-PON 1x 10GE, 1x SC/APC
750,53z VAT
610,19zł netto
przechowalnia
Nokia FWLT-8 8-portowa, symetryczna płyta 10G GPON XGS-PON/TWDM-PON
28 288,77z VAT
22 999,00zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Promocja!
Rabat: -31%
OPTON Mufa światłowodowa MINI (TRACOM FOSC-D) 6F (max: 24F)i
142,80
99,00 netto
Koniec promocji: