Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.
5,85z VAT
4,76zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
5,85z VAT
4,76zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G657A1.
6,06z VAT
4,93zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m. G652.D
6,06z VAT
4,93zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
6,09z VAT
4,95zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m  G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m. G652.D
6,37z VAT
5,18zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 0.5m G657A1
6,41z VAT
5,21zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
6,41z VAT
5,21zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m. G652.D
6,46z VAT
5,25zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G657A1.
6,51z VAT
5,29zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m G652.D
6,57z VAT
5,34zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 1m G657A1
6,59z VAT
5,36zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m. G652.D
6,78z VAT
5,51zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
7,00z VAT
5,69zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 2m G657A1
7,02z VAT
5,71zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m. G652.D
7,12z VAT
5,79zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m. G652.D
7,33z VAT
5,96zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 0.5m G.657B3
7,47z VAT
6,07zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1
7,53z VAT
6,12zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m G652.D.
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m G652.D. Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
7,55z VAT
6,14zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 0.5m G.657B3
7,85z VAT
6,38zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D.
8,00z VAT
6,50zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
8,12z VAT
6,60zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 0.5m G657B3
8,12z VAT
6,60zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D.
8,27z VAT
6,72zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 5m G657A1
8,38z VAT
6,81zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
8,50z VAT
6,91zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D.
8,51z VAT
6,92zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 1m G657B3
8,89z VAT
7,23zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
9,52z VAT
7,74zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
9,91z VAT
8,06zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 2m G657B3
10,17z VAT
8,27zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m G652.D
10,42z VAT
8,47zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m G652.D.
10,63z VAT
8,64zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m G652.D
10,93z VAT
8,89zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
10,95z VAT
8,90zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
11,34z VAT
9,22zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 3m G657B3
11,59z VAT
9,42zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D.
12,66z VAT
10,29zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D.
13,07z VAT
10,63zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3