Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Promocje
< - 8>
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik RouterBOARD RB3011UiAS-RM 1U 19"
560,09 zł
519,00
638,37z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
4 399,00 zł
3 459,00
4 254,57z VAT
Producent: Opton

Spawarka z wbudowanym miernikiem mocy i wizualnym lokalizatorem uszkodzeń!

favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik LHGG-60AD RouterBOARD Wireless Wire Dish 60GHz 1.8Gb/s zestaw
940,96 zł
879,00
1 081,17z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik C53UiG+5HPaxD2HPaxD hAP ax3 bezprzewodowy router Wi-Fi 6 AX1800, 1x 2.5GE, 4x GE
443,60 zł
425,00
522,75z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
99,00 zł
89,99
110,69z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
SFP GPON OLT Class C+
85,63 zł
49,00
60,27z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)
70,49 zł
45,00
55,35z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

favoriteDodaj do listy życzeń
Mimosa B24 radiolinia / urządzenie bezprzewodowe 24 GHz ze zintegrowaną anteną 33 dBi
3 151,03 zł
2 681,90
3 298,74z VAT
Producent: Mimosa

Uwaga! Cena dotyczy jednego urządzenia! Aby stworzyć link potrzebujesz dwóch

favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
1,79 zł
1,22
1,50z VAT
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

favoriteDodaj do listy życzeń
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, zestaw 2 sztuk
229,00 zł
169,00
207,87z VAT
Producent: Tenda
favoriteDodaj do listy życzeń
Octominer X12ULTRA Smart GPU Mining Rig Intel G3900, 2250W, 4 GB DDR3, 30 GB SSD
4 600,00 zł
2 475,34
3 044,67z VAT
Producent: Octominer
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton WIS0731 stół warsztatowy 4 w 1
390,00 zł
350,00
430,50z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT
35,97 zł
25,00
30,75z VAT
Producent: Opton

3 wejścia na kabel magistralowy, 8 wyjść na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) światłowodowa OP-FDB-0216G-CC - 2 IN,16 OUT
95,15 zł
69,00
84,87z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D
1,39 zł
1,13
1,39z VAT
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

favoriteDodaj do listy życzeń
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT bez płyty GPON, płyta kontrolna MPLA
8 899,00 zł
6 598,00
8 115,54z VAT
Producent: Huawei
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo
2,19 zł
0,42
0,52z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
NEWMAX PNB12400 Akumulator 12V 40Ah Long Life
427,29 zł
299,00
367,77z VAT
Producent: Newmax

Made in Korea.

Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (20cm)
11,73 zł
10,15
12,48z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery
57,57 zł
43,00
52,89z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton mufa światłowodowa FDB-0212G 2 IN 12 OUT, dyby, ramka na adaptery
41,84 zł
26,74
32,89z VAT
Producent: Opton

Wersja z ramką na adaptery

favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Glass Z-XOTKtcdDb uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
1,55 zł
1,05
1,29z VAT
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

favoriteDodaj do listy życzeń
Splitter symetryczny PLC 1x16 steel box SM 0.9mm 1m SC/APC
59,43 zł
44,00
54,12z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0102G - 1 IN, 2 OUT
16,61 zł
10,57
13,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Wspornik słupowy CS1500
8,90 zł
4,09
5,03z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
16,39 zł
3,99
4,91z VAT
Producent: OEM
favoriteDodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy PA54-1500 ( PA 1500 ) 8 - 12 mm
18,34 zł
14,42
17,74z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
NEWMAX PNB12180 akumulator 12V, 18 Ah Long Life
204,85 zł
145,00
178,35z VAT
Producent: Newmax
favoriteDodaj do listy życzeń
Splitter symetryczny PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
40,78 zł
29,00
35,67z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Tumtec FST-V5 spawarka światłowodowa
4 499,00 zł
2 999,00
3 688,77z VAT
Producent: Tumtec
favoriteDodaj do listy życzeń
LR-Link LREC9804BF-4SFP+ PCIe x8 Quad Port SFP+ 10Gb/s Server Adapter (Intel XL710)
1 414,00 zł
928,52
1 142,08z VAT
Producent: LR-Link
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Zasilacz buforowy CAMELEON ZM48V12A-600B 48V 12A
1 157,86 zł
1 037,44
1 276,05z VAT
Producent: Merawex
favoriteDodaj do listy życzeń
Kabel zasilający prosty DC (5.5/2.1mm) 150cm
3,55 zł
1,61
1,98z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
Mikrorura grubościenna 7 / 4 mm, HDPE (PE80), pomarańczowa, 1 m
0,85 zł
0,65
0,80z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A
62,94 zł
60,00
73,80z VAT

Zintegrowana przetwornica POE 48V -> 18V 0,75A wersja outdoor.

favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik RouterBOARD CA433U - obudowa wewnętrzna do M33G
71,69 zł
59,19
72,80z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
89,99 zł
79,00
97,17z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON fast connector SC/UPC SM
7,09 zł
3,81
4,69z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton mufa światłowodowa FDB-0208X 4 IN 8 OUT wbudowane adaptery
176,44 zł
114,57
140,92z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A
60,62 zł
57,78
71,07z VAT
Zintegrowana przetwornica POE 48 -> 18V 0,75A
favoriteDodaj do listy życzeń
CUNYE Optoelectronic Technologies CY-190S reflektometr OTDR 1310/1550nm 12dB
1 599,00 zł
1 195,00
1 469,85z VAT
Producent: CUNYE
favoriteDodaj do listy życzeń
Splitter symetryczny PLC 1x8 kasetkowy (casette) SC/UPC
34,03 zł
20,42
25,12z VAT
Producent: CDR
< - 8>