Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
Moduł SFP TL-SM311LS
57,34z VAT
46,62zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,65z VAT
53,37zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
75,58z VAT
61,45zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000 Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
75,92z VAT
61,72zł netto
przechowalnia
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
77,79z VAT
63,24zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

78,29z VAT
63,65zł netto
przechowalnia
TP-Link SM321A Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TX1550
81,83z VAT
66,53zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
109,41z VAT
88,95zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
110,69z VAT
89,99zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Filtry