Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
GPON
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-OLT terminal GPON OLT uFiber (8x GPON z jedną wkładką, zasilacz AC, uplink 2x 10G)
5 596,61
6 883,83z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
256,52
315,52z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
3 544,53
4 359,77z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
167,89
206,50z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
270,51
332,73z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-INSTANT uFiber Instant wkładka kliencka GPON (ONU stick)
149,25
183,58z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
298,48
367,13z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti uFiber WiFi terminal GPON ONT 4x GE, WiFi N300
265,85
327,00z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber WiFi6 terminal GPON ONT AX1500, 4x GE, SC/APC
382,45
470,41z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (5-pak)
792,88
975,24z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (20-pak)
3 124,79
3 843,49z VAT
< - 1>