Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5
8,87z VAT
7,21zł netto
przechowalnia
UBIBRACKET MINI Loco
10,21z VAT
8,30zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
Oryginalny rear housing dla urządzeń AirGrid M5
18,45z VAT
15,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UOC-0.5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 0,5m
19,53z VAT
15,88zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
23,28z VAT
18,93zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-2 patchcord OM3 Duplex LC-LC 2m
27,93z VAT
22,71zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 15V / 0.8A, 12 W
29,80z VAT
24,23zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Zasilacz PoE 24V 0.5A
29,80z VAT
24,23zł netto
przechowalnia
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenie nowe, ale bez oryginalnego opakowania i kabla.

30,75z VAT
25,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UOC-3 patchcord OM3 Duplex LC-LC 3m
32,25z VAT
26,22zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Tumtec FST-V5 spawarka światłowodowa
4 499,00
3 699,00 netto
Koniec promocji: