Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
10,82 zł z VAT
15,00 zł
8,80 zł netto
Ubiquiti PowerBridge M10 Dish
367,77 zł z VAT
347,61 zł
299,00 zł netto
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Tough Cable Connectors na sztuki
2,28z VAT
1,85zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5
8,38z VAT
6,81zł netto
przechowalnia
UBIBRACKET MINI Loco
9,37z VAT
7,62zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
Oryginalny rear housing dla urządzeń AirGrid M5
18,45z VAT
15,00zł netto
przechowalnia
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenie nowe, ale bez oryginalnego opakowania i kabla.

30,75z VAT
25,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 15V / 0.8A, 12 W
33,09z VAT
26,90zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Zasilacz PoE 24V 0.5A
33,09z VAT
26,90zł netto
przechowalnia
Ubiquiti mFi czujnik otwarcia drzwi/okna
38,60z VAT
31,38zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 48V/0.5A 24W
54,13z VAT
44,01zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 24V/1A, 24 W
54,42z VAT
44,24zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65z VAT
46,87zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1.25A, 30W
64,94z VAT
52,80zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W
66,17z VAT
53,80zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X Producent: Ubiquiti Networks

Zasilacz PoE dedykowany do urządzeń airFiber 5X.

66,17z VAT
53,80zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 48V/0.5A, 24 W
66,17z VAT
53,80zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 50V/1.2A, 60W
72,18z VAT
58,68zł netto
przechowalnia
RockShield™
72,21z VAT
58,71zł netto
przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
75,18z VAT
61,12zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A Producent: Ubiquiti Networks
Zintegrowana przetwornica POE 48 -> 18V 0,75A
78,25z VAT
63,62zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A Producent: Ubiquiti Networks

Zintegrowana przetwornica POE 48V -> 18V 0,75A wersja outdoor.

79,77z VAT
64,85zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

84,32z VAT
68,55zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UDC-2 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G AWG30 2m
105,32z VAT
85,63zł netto
przechowalnia
mFi Sensor temperatury
105,83z VAT
86,04zł netto
przechowalnia
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)
114,39z VAT
93,00zł netto
przechowalnia
mFi Sensor ruchu
124,49z VAT
101,21zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UDC-3 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G AWG30 3m
126,37z VAT
102,74zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 54V 80W
129,95z VAT
105,65zł netto
przechowalnia
AirFiber OMT RD Conversion Kit, Slant 45
148,94z VAT
121,09zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Filtry