Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Aktualności
16-05-2023
Nowość! Urządzenia FRITZ! dostępne w naszej ofercie!
Rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia marki FRITZ! - popularne rozwiązania Wi-Fi / VoIP / xDSL. W sprzedaży znajdziesz routery ADSL / VDSL, standardowe routery Wi-Fi oraz wzmacniacze sygnału Wi-Fi. Urządzenia wyróżniają się bardzo dużą wydajnością oraz praktycznym oprogramowaniem FRITZ!OS. Cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami! Więcej informacji znajdziesz na stronie danego produktu.

Zobacz produkty
29-03-2023
Nowość! Wkładki SFP28 (25 Gb/s) typu WDM - na jedno włókno optyczne!
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wkładki Opton SFP28 typu WDM - umożliwiają zestawienie transmisji z wykorzystaniem jednego włókna typu Singlemode. Maksymalna przepustowość połączenia wynosi 25 Gb/s, a zasięg 10 km. Każdy z modułów posiada jedno złącze typu LC/UPC. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność i przystępną cenę interfejsów SFP28 można założyć, że w niedalekiej przyszłości staną się one standardem w wielu sieciach. Już teraz możesz przygotować się do modernizacji!

Zobacz produkty
21-03-2023
Nowość! Opton 40G-SM-DF31-L40D wkładka QSFP+ (40G) Singlemode o zasięgu 40 km!
Opton 40G-SM-DF31-L40D to moduł optyczny QSFP+ o przepustowości 40 Gb/s. Do transmisji wykorzystuje włókno typu Singlemode, jest wyposażony w standardowe złącza LC/UPC. Wkładka umożliwia stworzenie transmisji na odległość aż 40 km, aktualnie jest to wkładka QSFP+ o największym zasięgu, jaką możesz znaleźć w naszej ofercie. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
03-03-2023
Nowość! MikroTik CRS504-4XQ-OUT switch z 4 slotami QSFP28 (100 Gb/s) w hermetycznej obudowie IP66!
MikroTik CRS504-4XQ-OUT to zarządzalny switch wyposażony w system RouterOS i 4 sloty QSFP28 (100 Gb/s). Urządzenie zostało zamknięte w obudowie przystosowanej do montażu na zewnątrz budynków, cechuje się stopniem ochrony IP66. Switch zapewnia bardzo wysoką przepustowość transmisji, jego dodatkowym atutem są trzy wejścia zasilania: PoE, gniazdo DC i 2-pinowy terminal DC. Więcej informacji znajdziesz w opisie!

Przejdź do produktu
01-03-2023
Nowość! Mimosa C5x w wersji IP67!
Mimosa C5x to popularne urządzenie klienckie przeznaczone do sieci radiowych 5 GHz. Obecnie jest dostępne w nowej obudowie, wyróżnia się większą odpornością na warunki atmosferyczne niż wersja podstawowa. Główne cechy urządzenia pozostają takie same, posiada złącze twist-on do nakręcenia anteny, gigabitowy port Ethernet oraz wspiera 2x2 MIMO z modulacją do 256 QAM. Produkt już jest dostępny na naszej stronie!

Przejdź do produktu
14-02-2023
Nowość! TP-Link EC225-G5 bezprzewodowy router AC1300 z oprogramowaniem dla operatorów (Aginet / Agile)
TP-Link EC225-G5 to następca popularnego routera EC220-G1. Obsługuje dwuzakresowe Wi-Fi, w pasmach 2,4 i 5 GHz, o maksymalnej teoretycznej przepustowości 1300 Mb/s. Jest wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet, w tym 1 port WAN i 3 porty LAN. Urządzenie posiada oprogramowanie przystosowane dla operatorów internetowych, kompatybilne z Aginet (dawna nazwa - Agile). Umożliwia zmianę domyślnej konfiguracji oraz skorzystanie z automatycznego provisioningu. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
09-02-2023
Nowość! Odnowione terminale GPON ONT Huawei EG8245H dostępne w niskiej cenie!
Huawei EG8245H to terminal GPON ONT wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty telefoniczne RJ11 (POTS) oraz 1 port USB. Umożliwia prowadzenie transmisji bezprzewodowej Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz z maksymalną, teoretyczną przepustowością 300 Mb/s. Urządzenie są w stanie odnowionym (refurbished), zostały wyczyszczone i zresetowane do ustawień fabrycznych. W zestawie znajdziesz patchcord Ethernet oraz oryginalny zasilacz, całość została zapakowana w karton zastępczy.

Przejdź do produktu
30-01-2023
Nowość! MikroTik wAP LR2 kit - punkt dostępowy N300 z modułem LoRa 2.4 GHz!
MikroTik wAP LR2 kit to punkt dostępowy w obudowie przystosowanej do wykorzystania na zewnątrz budynków, może transmitować sieć Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz. Maksymalna teoretyczna przepustowość takiego połączenia wynosi 300 Mb/s. Urządzenie posiada modem LoRa, dzięki któremu może pracować jako brama i służyć do łączenia czujników. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
18-01-2023
Nowość! Huawei EG8010Hv6 - terminal GPON ONT typu bridge z gigabitowym portem Ethernet
Huawei EG8010Hv6 to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet (10/100/1000 Mb/s) oraz port optyczny SC/APC. Jest to podstawowy terminal typu bridge, wraz z nim możesz oferować swoim abonentom zwykły router bezprzewodowy lub umożliwić podłączenie klientowi własnego sprzętu, co dla wielu osób ma duże znaczenie. Urządzenie wyróżnia się bardzo małym poborem mocy, który wynosi maksymalnie 2,5 W.

Przejdź do produktu
16-01-2023
Nowość! Huawei EG8147X6 - terminal GPON ONT z Wi-Fi 6 AX3000 i portem CATV!
Huawei EG8147X6 to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Został wyposażony w złącze optyczne typu SC/APC, może transmitować sieć bezprzewodową Wi-Fi 6, w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, z maksymalną, teoretyczną przepustowością 3000 Mb/s. Najważniejszą cechą nowego terminala jest złącze RF, które możesz wykorzystać do CATV. Oprócz tego urządzenie posiada port POTS (RJ11), port USB 2.0 oraz 4 gigabitowe porty Ethernet. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!

Przejdź do produktu
12-01-2023
Nowość! Uplink GP544RVX - terminal kliencki EPON/GPON z Wi-Fi 6 AX1800!
Uplink GP544RVX to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON / EPON. Jest wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s), 1 port telefoniczny POTS (RJ11) oraz 1 port USB. Za wejście transmisji PON służy złącze optyczne SC/UPC. Terminal może transmitować sieć bezprzewodową Wi-Fi 6, obsługuje protokoły IEEE 802.11 b/g/n/ax w paśmie 2,4 GHz i IEEE 802.11 a/n/ac/ax w 5 GHz. Maksymalna teoretyczna przepustowość Wi-Fi wynosi 1800 Mb/s. Więcej informacji w opisie produktu!

Przejdź do produktu
Promocja!
Rabat: -31%
Splitter symetryczny PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
42,09
29,00 netto
Koniec promocji: