Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane

Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

Aktualności
27-10-2020
Nowość! Terminal GPON ONU HG8110H z zasilaczem awaryjnym i specjalną, naścienną obudową!
Do naszej oferty dołączyła specjalna wersja terminala Huawei HG8110H wyposażona w zasilacz awaryjny i naścienną obudowę. Zestaw oprócz standardowej funkcji pełni również rolę puszki abonenckiej, do której możesz wprowadzić bezpośrednio patchcord światłowodowy i schować zapas kabla. Zasilacz awaryjny zapewnia ciągłość pracy (wykorzystuje 4 baterie / akumulatorki AA) i jest niezwykle przydatny podczas podłączania klienta biznesowego. Więcej informacji w opisie produktu!

Przejdź do produktu
23-10-2020
Nowość! Terminal GPON ONU ZTE F601 z portem SC/APC!
Wprowadziliśmy do regularnej oferty terminal ZTE F601 ze złączem światłowodowym SC/APC. Urządzenie posiada 1 gigabitowy port Ethernet, jest to typowa końcówka bridge'ująca, szeroko stosowana w każdej sieci GPON. Terminal wyróżnia się bardzo niskim poborem mocy, który maksymalnie wynosi 6 W. Obudowa została przystosowana do postawienia (typ tower) lub montażu naściennego. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu
19-10-2020
Nowość! Akumulatory AGM Green Cell o napięciu 6 V DC!
Do oferty wprowadziliśmy akumulatory AGM marki Green Cell o napięciu 6 V DC. Dotychczas w sprzedaży posiadaliśmy jedynie akumulatory o napięciu 12 V DC. Odpowiadamy na oczekiwania klientów i rozszerzamy naszą ofertę o kolejny asortyment. W sprzedaży są akumulatory o pojemności od 1,3 Ah do 12 Ah. Zapewniamy dostępność towaru i oferujemy atrakcyjne ceny. Listę produktów znajdziesz odnośniku poniżej:

Green Cell akumulatory 6V
13-10-2020
Nowość! MikroTik netPower Lite - outdoorowy switch 8x GE z 7 wejściami PoE!
MikroTik netPower Lite 7R to switch zamknięty w hermetycznej obudowie przystosowanej do wykorzystania na zewnątrz budynków. Posiada 8 gigabitowych portów Ethernet i 2 sloty SFP+ (10 Gb/s). Na 7 portach Ethernet znajduje się wejście zasilania PoE, dzięki czemu switch może być zasilany przez abonentów. Dzięki tej funkcjonalności może być wykorzystywany w sieciach GPEN. Urządzenie posiada system SwitchOS, więcej informacji znajdziesz w opisie:

Przejdź do produktu
12-10-2020
Nowość! mANTBox 52 15s - dwuzakresowe radio zintegrowane z anteną sektorową!
mANTBox 52 15s to kompletne urządzenie bezprzewodowe do pracy w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Posiada wbudowaną antenę sektorową 90° (2,4 GHz) / 60° (5 GHz) cechującą się zyskiem energetycznym odpowiednio 12 / 15 dBi. Wykorzystuje standardy 802.11b/g/n (2,4 GHz) i 802.11a/n/ac (5 GHz). Produkt idealnie nadaje się do stosowania w miejscach, w których masz podłączonych wiele różnych urządzen klienckich lub potrzebujesz podłączyć niektórych abonentów na 2,4 GHz. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
08-10-2020
Nowość! Uplink terminal ONU GPON / EPON z gigabitowym portem i CATV
Uplink GP501Z-RF to uniwersalny terminal kliencki GPON / EPON wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet oraz 1 port antenowy RF (CATV). Urządzenie może pracować jako bridge lub router z NAT, wspiera również PPPoE. Konstrukcja została oparta na chipsecie ZTE, terminal bez problemu współpracuje z Huaweiem.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla operatorów wykorzystujących w swojej sieci CATV. Wiecej w opisie produktu - odnośnik poniżej!


Przejdź do produktu
06-10-2020
Nowość! MikroTik CSS610-8G-2S+IN - zarządzalny switch 8x GE 2x SFP+
CSS610-8G-2S+IN to nowy switch w ofercie MikroTika wyróżniający się bardzo niską ceną w stosunku do oferowanych możliwości. W niewielkiej cenie może zapewnić 8 gigabitowych portów Ethernet i 2 sloty SFP+ (10 Gb/s) i umyżliwić uzyskanie wysokich przepustowości. Świetnie sprawdzi się w aktywnych sieciach światłowodowych oraz w biurach. Wyróznia się niewielkimi rozmiarami, ale w zestawie dolączono też długie uszy do szafy Rack 19". Urządzenie wyposażono w system SwitchOS. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu
05-10-2020
Nowość! MikroTik hAP ac3 - dwupasmowy router AC1200 z odlączalnymi antenami!
MikroTik hAP ac3 RBD53iG-5HacD2HnD - bezprzewodowy router przeznaczony do pracy w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Obsługuje 2x2 MIMO / dual-chain i standard 802.11ac, jego konstrukcja została oparta na dobrze znanym procesorze IPQ-4019 (4 rdzenie 716 MHz). Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w odłączalne anteny ze złączami SMA, co jest bardzo rzadko spotykane wśród rozwiązań łotewskiego producenta. hAP ac3 to doskonałe rozwiązanie do domu i małego biura, zapewnia wysoką wydajność routingu jednocześnie umożliwiają transmisję wydajnej sieci bezprzewodowej WiFi.

Przejdź do produktu
28-09-2020
Nowość! Osprzęt sieciowy Solarix
Do naszej oferty dołączył osprzęt sieciowy Solarix, w tym okablowanie Ethernet kat. 5e, 6, 6A i 7, keystony oraz patchpanele. Produkty wyróżniają się bardzo dobrą jakością, posiadają odpowiednie certyfikaty i deklaracje CPR, niektóre kable zostały przetestowane bardziej rygorystycznie niż zakłada norma.


Zachęcamy do zapoznania się z listą produktów! Zapewniamy atrakcyjne ceny i dostępność towaru.






Przejdź do listy produktów
25-09-2020
Nowość! Uplink - GP522RV- terminal GPON/EPON (SC/UPC) z dwuzakresowym WiFi i wsparciem standardu AC!
Do naszej oferty dołączył nowy terminal kliencki GPON/EPON (SC/UPC) firmy Uplink - GP522RV! Urządzenie wyposażone jest w 2 gigabitowe porty Ethernet oraz port telefoniczny (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej w pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Wspiera standard AC i 2x2 MIMO, maksymalna teoretyczna przepustowość WiFi wynosi 1200 Mb/s. Zachęcamy do zapoznania się z nowością - zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu
14-09-2020
UPSy i przetwornice DC/AC marki Green Cell
Widziałeś już szeroką gamę UPSów Green Cell dostępnych w naszej ofercie? Zachęcamy do zapoznania się z całą serią produktów, dostępne są urządzenia o mocy od 360W do 2700W, każdy znajdzie coś dla siebie! Zapewniają niezawodność działania i nieprzerwaną prac, umożliwiają też zarządzanie poprzez aplikację UPSILON 2000. Koniecznie zapoznaj się również z przetwornicami DC/AC Green Cell, tutaj również dostępny jest wiele różnych wersji, również z czystą sinusoidą na wyjściu. Więcej informacji w linkach poniżej!

UPSy Green Cell
Przetwornice DC/AC Green Cell