Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Źródła światła i mierniki
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech OPM-15B miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -50 - 27 dBm
487,20
599,26z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
TRIBRER Laserowe źródło światła BML-205-10 (650nm 10mW 12km) / wizualny lokalizator uszkodzeń
121,38
149,30z VAT
Producent: TriBrer
Źródło światła widzialnego 650nm.
favoriteDodaj do listy życzeń
JOINWIT JW3208C Portable Optical Power Meter 850/980/1300/1310/1490/1550nm (-50~+26dBm)
398,18
489,76z VAT
Producent: Joinwit
Wygodne i proste w obsłudze narzędzie do testowania optycznych sieci światłowodowych.
favoriteDodaj do listy życzeń
Grandway FHS2D02F 1310/1550 źródło światła (optyczne / laserowe)
700,00
861,00z VAT
Producent: Grandway
Grandway FHS2D02F 1310/1550 Optical Laser Source
favoriteDodaj do listy życzeń
Grandway FHP-2P01 PON Optical Power Meter
897,10
1 103,43z VAT
Producent: Grandway
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech OPM-15A miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70 - 10 dBm
365,40 zł
249,00
306,27z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
JOINWIT JW3213A PON miernik mocy optycznej FC/SC/ST
1 544,05
1 899,18z VAT
Producent: Joinwit
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech OPM-50A miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70 - 10 dBm
1 275,75
1 569,17z VAT
Producent: ShinewayTech

Towar na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie.

favoriteDodaj do listy życzeń
Opton OMM-10A optyczny multimetr -70 ~ 6 dBm (miernik mocy z testerem RJ45)
174,71
214,89z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton OMM-10B optyczny multimetr -50 ~ 26 dBm (miernik mocy z testerem RJ45)
186,17
228,99z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech VLP-5A wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 1mW
124,16
152,72z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-SC/APC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-SC/APC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) SC/APC-SC/UPC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech VLP-5B wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 10mW
186,24
229,08z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton VFL-50 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 50mW z latarką i funkcją powerbanku
337,85
415,56z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable SC/UPC - SC/UPC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech VLP-5B-20 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 20mW
310,40
381,79z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) SC/APC-SC/UPC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton VFL-30 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 30mW z latarką i funkcją powerbanku
154,45
189,97z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton VFL-15 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 15mW z latarką i funkcją powerbanku
72,24
88,86z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton VFL-20 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 20mW z latarką i funkcją powerbanku
122,83
151,08z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton VFL-2 wizualny lokalizator uszkodzeń 650nm, 2mW z latarką i funkcją powerbanku
69,08
84,97z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton TM290D reflektometr optyczny 1310 / 1550 nm z wbudowanym miernikiem mocy, źródłem światła i wizualnym lokalizatorem uszkodzeń
1 999,00
2 458,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-FC/APC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) SC/UPC - SC/UPC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-SC/UPC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-SC/UPC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) FC/UPC-FC/APC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) SC/APC-SC/APC 1000 m
419,00
515,37z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton rozbiegówka (launch cable) SC/APC-SC/APC 500 m
399,00
490,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech rozbiegówka światłowodowa FC/UPC-SC/APC 1000m
400,95
493,17z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech rozbiegówka światłowodowa FC/UPC-SC/APC 500 m
328,05
403,50z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech rozbiegówka światłowodowa FC/UPC-SC/UPC 500m
328,05
403,50z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
ShinewayTech rozbiegówka światłowodowa FC/UPC-SC/UPC 100m
400,95
493,17z VAT
Producent: ShinewayTech
favoriteDodaj do listy życzeń
Grandway FHP2G10 miernik mocy optycznej EPON / GPON / 10GEPON / XG-PON z wbudowanym VFL
904,50
1 112,54z VAT
Producent: Grandway
< - 1>