Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Serwis
Zgłaszanie urządzeń do serwisu (RMA)System Serwisowy

Przed wysłaniem sprzętu w ramach zwrotu lub reklamacji niezbędne jest wypełnienie formularza RMA, w którym należy opisać usterkę. Taka informacja znacznie przyspiesza diagnozowanie problemu, dzięki czemu szybciej zrealizujemy Twoje zgłoszenie. W systemie RMA możesz na bieżąco śledzić postęp prac oraz zapoznać się z historią serwisów.

W celu zgłoszenia reklamacji lub zwrotu prosimy o utworzenie nowego zgłoszenia w naszym << Systemie Serwisowym >>. Jeżeli nigdy nie korzystałeś z tego systemu musisz założyć w nim konto.
Po wysłaniu towaru należy w systemie, przy konkretnym zgłoszeniu (lub zgłoszeniach), zaznaczyć, że produkty zostały wysłane. Od tego momentu będziemy oczekiwali na paczkę, a jej przyjęcie również potwierdzimy w systemie.

Prosimy o oznaczenie kartonu napisem „serwis” lub „RMA” - inaczej paczka może zostać pominięta i nie przyjęta - oraz podanie numery przynajmniej jednego zgłoszenia, które znajduje się w paczce.  

Czas naprawy gwarancyjnej (przez producenta)

Czas naprawy gwarancyjnej zależy w głównej mierze od producenta konkretnego sprzętu i nie mamy na to zbyt wielkiego wpływu. Zwykle naprawy gwarancyjne realizowane są w terminie do 8 tygodni. Składają się na to:

  • sprawdzenie sprzętu na miejscu - 1 tydzień
  • oczekiwanie na wysyłkę zbiorczą do producenta - ok. 1-2 tygodni
  • oczekiwanie na naprawę u producenta 3-6 tygodnie
  • oczekiwanie na wysyłkę zbiorczą od producenta - 1-2 tygodnie

 

Wysyłka naprawionego sprzętu

O ile klient nie zażyczy sobie inaczej naprawiony sprzęt wysyłamy dołączając go kolejnego zamówienia. W szczególnych wypadkach (np. gdy na skutek innych okoliczności serwis był realizowany wyjątkowo długo) możemy odesłać go osobną paczką.

 

Nie przyjmujemy towaru zakupionego u innych sprzedawców!

 

Części SerwisoweCzęści


Dysponujemy pełnym zestawem części do napraw sprzętu. Jeśli dysponują Państwo umiejętnościami i wiedzą pozwalającą na samodzielne prowadzenie serwisu własnych urzadzeń, polecamy zakup części w naszym sklepie: Części serwisowe