Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: [1] / 1
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
74,89 zł z VAT
60,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
90,45 zł z VAT
73,54 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LS
Moduł SFP TL-SM311LS Producent: TP-Link

Towar na zamówienie

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
przechowalnia
Huawei LTD1314-BC+ SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto
przechowalnia
Huawei MXPD-243MD SFP module 1.25G 1310nm 40km SM
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

113,06 zł z VAT
91,92 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
130,45 zł z VAT
106,06 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
152,62 zł z VAT
124,08 zł netto
przechowalnia
HUAWEI OSG010N02 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
159,90 zł z VAT
130,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry