Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
UISP rozwiązania światłowodowe
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-OLT terminal GPON OLT uFiber (8x GPON z jedną wkładką, zasilacz AC, uplink 2x 10G)
5 596,61
6 883,83z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
256,52
315,52z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
3 544,53
4 359,77z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
167,89
206,50z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
270,51
332,73z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti F-POE Gen2 adapter PoE ze slotem SFP / mediakonwerter
107,28
131,95z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-INSTANT uFiber Instant wkładka kliencka GPON (ONU stick)
149,25
183,58z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
298,48
367,13z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti uFiber WiFi terminal GPON ONT 4x GE, WiFi N300
265,85
327,00z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-AE mediakonwerter SFP RJ45, wejście PoE
102,62
126,22z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber WiFi6 terminal GPON ONT AX1500, 4x GE, SC/APC
382,45
470,41z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (5-pak)
792,88
975,24z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (20-pak)
3 124,79
3 843,49z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UISP-FIBER-XGS UISP Fiber XGS terminal XGS-PON ONT 1x 10GE
559,66
688,38z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS 8 portowy terminal OLT XGS-PON, 4x SFP28
11 659,60
14 341,31z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-UF-OM-XGS wkładka XGS-PON / XG-PON
1 096,02
1 348,10z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UISP-FIBER-XG UISP Fiber XG terminal XG-PON ONT 1x 2.5GE, PoE In
391,77
481,88z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS filtr WDM GPON / XG(S)-PON, 8 portów
1 002,73
1 233,36z VAT
Niedostępne
< - 1>