Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Mediakonwertery
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
63,90
78,60z VAT
Producent: Opton

Złącze SFP, LAN 10/100/1000 z autonegocjacją.

favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
120,08
147,70z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC220L mediakonwerter światłowodowy ze slotem SFP
62,58
76,97z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON mediakonwerter MC230S SFP - 2x RJ45 (dwa gigabitowe porty Ethernet)
69,99
86,09z VAT
Producent: Opton

Mediakonwerter z 2 portami Ethernet!

favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550
64,90
79,83z VAT
Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC210CS mediakonwerter światłowodowy SC/UPC Duplex SM, 10/100/1000 Mb/s
110,74
136,21z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310
64,90
79,83z VAT
Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC112CS
91,48
112,52z VAT
Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC111CS
91,48
112,52z VAT
Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC200CM
115,55
142,13z VAT
Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti F-POE Gen2 adapter PoE ze slotem SFP / mediakonwerter
106,48
130,97z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link MC100CM mediakonwerter światłowodowy Fast Ethernet - SC (Multimode 1310nm)
105,80
130,13z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link TL-MC1400
654,77
805,37z VAT
Producent: TP-Link
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link FC311B-2 gigabitowy mediakonwerter WDM, SM SC/UPC RJ45, 2 km, Tx 1310nm
77,04
94,76z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link FC311A-2 gigabitowy mediakonwerter WDM SM SC/UPC RJ45, 2 km, Tx 1550nm
77,04
94,76z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
Tenda PH6 zestaw transmiterów sieciowych AV1000, gniazdko elektryczne, gigabit Ethernet
198,01
243,55z VAT
Producent: Tenda
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Tenda PH3 zestaw transmiterów sieciowych PLC AV1000, gigabit Ethernet
164,13
201,88z VAT
Producent: Tenda
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Tenda PH10 zestaw transmiterów sieciowych PLC AV1000 z punktem dostępowym AC / wzmacniaczem sygnału, gigabit Ethernet
333,73
410,49z VAT
Producent: Tenda
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-AE mediakonwerter SFP RJ45, wejście PoE
101,86
125,29z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link Deco P9 dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh z wbudowanym transmiterem sieciowym PLC, 2x GE, zestaw 3 sztuk
761,02
936,05z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
Tenda PH5 zestaw transmiterów sieciowych PLC AV1000 z punktem dostępowym / wzmacniaczem sygnału, gigabit Ethernet
226,60
278,72z VAT
Producent: Tenda
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link Deco P9 dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh z wbudowanym transmiterem sieciowym PLC, 2x GE, zestaw 2 sztuk
532,50
654,98z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link TL-FC111B-20 mediakonwerter WDM, 10/100 Mb/s
57,77
71,06z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
ATTE xFIBER-2-60 mediakonwerter SFP - RJ45 Gigabit Ethernet z wejściem PoE
249,00
306,27z VAT
Producent: ATTE
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link FC311B-20 gigabitowy mediakonwerter WDM, SM SC/UPC RJ45, 20km, Tx 1310nm
91,48
112,52z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link FC311A-20 gigabitowy mediakonwerter WDM, SM SC/UPC RJ45, 20 km, Tx 1550nm
96,29
118,44z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link TL-FC111A-20 mediakonwerter WDM, 10/100 Mb/s
61,80
76,01z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
Netgear PL1000 zestaw transmiterów sieciowych AV1000, gigabit Ethernet
288,82
355,25z VAT
Producent: Netgear
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link FC1420 obudowa rack 19" na 14 mediakonwerterów
618,03
760,18z VAT
Producent: TP-Link
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
TP-Link TL-FC111PB-20 mediakonwerter WDM, 10/100 Mb/s z portem PoE
103,01
126,70z VAT
Producent: TP-Link
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik FTC11XG mediakonwerter światłowodowy 10GE - SFP+ (10 Gb/s)
431,41
530,63z VAT
Producent: Mikrotik
< - 1>