Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L Producent: TP-Link

Złącze SFP, LAN: 1000Base-TX bez autonegocjacji (tylko gigabit). Polecamy sprawdzić: OP-MC220S, który posiada autonegocjację na porcie LAN.

68,13z VAT
55,39zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S Producent: Opton

Złącze SFP, LAN 10/100/1000 z autonegocjacją.

90,11z VAT
73,26zł netto
przechowalnia
TP-Link MC112CS
TP-Link MC112CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

100,18z VAT
81,45zł netto
przechowalnia
TP-Link MC111CS
TP-Link MC111CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

100,18z VAT
81,45zł netto
przechowalnia
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km.
100,18z VAT
81,45zł netto
Dostępność przechowalnia
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel multimod LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 2km.
100,18z VAT
81,45zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC230S SFP - 2x RJ45 (dwa gigabitowe porty Ethernet)
106,57z VAT
86,64zł netto
przechowalnia
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 20km.

124,23z VAT
101,00zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

133,84z VAT
108,81zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

133,84z VAT
108,81zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
137,78z VAT
112,02zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7017 KIT Zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych AV1000
173,66z VAT
141,19zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik PWR-LINE PRO PL7510Gi transmiter sieciowy PLC
204,12z VAT
165,95zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400 Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

770,57z VAT
626,48zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1