Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: [1] / 1
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L Producent: TP-Link

Złącze SFP, LAN: 1000Base-TX bez autonegocjacji (tylko gigabit). Polecamy sprawdzić: OP-MC220S, który posiada autonegocjację na porcie LAN.

69,04z VAT
56,13zł netto
przechowalnia
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel multimod LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 2km.
100,55z VAT
81,75zł netto
przechowalnia
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km.
100,55z VAT
81,75zł netto
przechowalnia
TP-Link MC111CS
TP-Link MC111CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

100,55z VAT
81,75zł netto
przechowalnia
TP-Link MC112CS
TP-Link MC112CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

100,55z VAT
81,75zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S Producent: Opton

Złącze SFP, LAN 10/100/1000 z autonegocjacją.

120,66z VAT
98,10zł netto
przechowalnia
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 20km.

124,21z VAT
100,98zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC230S SFP - 2x RJ45 (dwa gigabitowe porty Ethernet)
132,96z VAT
108,10zł netto
przechowalnia
TP-Link MC200CM
TP-Link MC200CM Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

137,51z VAT
111,80zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
143,07z VAT
116,32zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

169,94z VAT
138,16zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

169,94z VAT
138,16zł netto
przechowalnia
MikroTik PWR-LINE PRO PL7510Gi transmiter sieciowy PLC
211,97z VAT
172,33zł netto
przechowalnia
TP-Link PA4022P KIT zestaw transmiter sieciowych AV600 gniazdko 2x fast Ethernet
215,93z VAT
175,55zł netto
przechowalnia
TP-Link PA4020PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV600 gniazdko 2x fast Ethernet
225,11z VAT
183,02zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7010PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 gniazdko elektryczne gigabit Ethernet
231,07z VAT
187,86zł netto
przechowalnia
TP-Link PA8010KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1300 gigabit Ethernet
258,21z VAT
209,93zł netto
przechowalnia
TP-Link PA7020PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1000 gniazdko sieciowe 2x gigabit Ethernet
273,90z VAT
222,68zł netto
przechowalnia
TP-Link PA8010PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1200 gniazdko elektryczne gigabit Ethernet
302,33z VAT
245,80zł netto
przechowalnia
TP-Link WPA8630KIT zestaw transmiterów sieciowych AV1300 z punktem dostępowym AC1300 gigabit Etherne
560,89z VAT
456,01zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1