Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L Producent: TP-Link

Złącze SFP, LAN: 1000Base-TX bez autonegocjacji (tylko gigabit). Polecamy sprawdzić: OP-MC220S, który posiada autonegocjację na porcie LAN.

70,68z VAT
57,46zł netto
przechowalnia
TP-Link MC112CS
TP-Link MC112CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km WDM: TX:1350nm.

103,94z VAT
84,50zł netto
przechowalnia
TP-Link MC111CS
TP-Link MC111CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km, WDM: TX:1550nm.

103,94z VAT
84,50zł netto
przechowalnia
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km.
103,94z VAT
84,50zł netto
przechowalnia
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel multimod LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 2km.
103,94z VAT
84,50zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S Producent: Opton

Złącze SFP, LAN 10/100/1000 z autonegocjacją.

120,66z VAT
98,10zł netto
przechowalnia
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 20km.

128,88z VAT
104,78zł netto
przechowalnia
TP-Link MC200CM
TP-Link MC200CM Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

128,88z VAT
104,78zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC230S SFP - 2x RJ45 (dwa gigabitowe porty Ethernet)
132,96z VAT
108,10zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
154,72z VAT
125,79zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310
OPTON mediakonwerter MC212CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1310 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

169,94z VAT
138,16zł netto
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550
OPTON mediakonwerter MC211CS WDM, 1.25Gbps, SM SC, 12dB, 10km, TX1550 Producent: Opton

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX WDM TX1550/RX1310 10km SC/PC.

169,94z VAT
138,16zł netto
przechowalnia
MikroTik PWR-LINE PRO PL7510Gi transmiter sieciowy PLC
229,21z VAT
186,35zł netto
przechowalnia
TP-Link PA4020PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV600 gniazdko 2x fast Ethernet
239,74z VAT
194,91zł netto
przechowalnia
TP-Link PA8010PKIT zestaw transmiterów sieciowych AV1200 gniazdko elektryczne gigabit Ethernet
315,96z VAT
256,88zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1