Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
55,34z VAT
64,99 zł netto
44,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Promocja
67,64z VAT
74,99 zł netto
54,99 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8120H terminal GPON / EPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC
68,88z VAT
56,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC
Huawei HG8110H ONT 1x GE 1x GPON / EPON 1x POTS złącze SC/UPC Producent: Huawei

Złącze GPON SC/UPC!

Działa też z EPONem!

92,25z VAT
75,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Uplink GP501Z-PD GPON / EPON ONU terminal 1x GE, 1x SC/UPC, 1x PoE-IN
94,70z VAT
76,99zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
110,69z VAT
89,99zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
122,99z VAT
99,99zł netto
Dostępność przechowalnia
Uplink GP522RV GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 2x GE 1x POTS
134,07z VAT
109,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Z-Quick ZL5432099-ICSF wkładka EPON OLT SFP PX20++
139,10z VAT
113,09zł netto
Dostępność przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
142,09z VAT
115,52zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EG8141A5 GPON / EPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
153,75z VAT
125,00zł netto
przechowalnia
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
Promocja
158,67z VAT
199,00 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8546M EPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI
158,67z VAT
129,00zł netto
Dostępność przechowalnia
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+
159,10z VAT
129,35zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
223,98z VAT
182,10zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 659,27z VAT
1 349,00zł netto
przechowalnia
Uplink EP440L OLT terminal EP440L 4x PON 4x GE
1 905,27z VAT
1 549,00zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT terminal 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77z VAT
1 599,00zł netto
przechowalnia
Huawei H809EPBD płyta EPON z 8 wkładkami klasy PX20+
2 212,77z VAT
1 799,00zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 212,77z VAT
1 799,00zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 335,77z VAT
1 899,00zł netto
przechowalnia
ZTE ETTO płyta 10G EPON do terminali C320 / C300 (8 wkładek XFP PR30 w zestawie)
3 073,77z VAT
2 499,00zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
3 565,77z VAT
2 899,00zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1