Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Opton adapter SC/APC SM Simplex no flange (bez uszu)
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC SM Simplex no flange (bez uszu)
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,11z VAT
0,90zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM SIMPLEX
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX
1,11z VAT
0,90zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
1,39z VAT
1,13zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex OM4
1,77z VAT
1,44zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
1,88z VAT
1,53zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex OM4
2,88z VAT
2,34zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
2,88z VAT
2,34zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex OM4
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC z klapką SM SIMPLEX
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM DUPLEX
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM DUPLEX
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
3,33z VAT
2,71zł netto
przechowalnia
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
3,79z VAT
3,08zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,95z VAT
3,21zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/UPC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/UPC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
4,17z VAT
3,39zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
4,17z VAT
3,39zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
4,29z VAT
3,49zł netto
przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
4,44z VAT
3,61zł netto
przechowalnia
Adapter FC/APC SM SIMPLEX
4,44z VAT
3,61zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex OM4
5,56z VAT
4,52zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
5,56z VAT
4,52zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
5,56z VAT
4,52zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
5,56z VAT
4,52zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
5,56z VAT
4,52zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM SIMPLEX
6,67z VAT
5,42zł netto
przechowalnia
OPTON adapter FC żeński SC żeński SIMPLEX
8,66z VAT
7,04zł netto
przechowalnia
Wkręt do adapterów (100 sztuk)
Wkręt do adapterów (100 sztuk) Producent: CDR
Wkręty do adapterów (100 sztuk).
9,54z VAT
7,76zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC z klapką SM SIMPLEX
9,78z VAT
7,95zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM QUAD
12,88z VAT
10,47zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
12,88z VAT
10,47zł netto
przechowalnia
OPTON zatyczka do adaptera SC
OPTON zatyczka do adaptera SC Producent: Opton

W zestawie 100 sztuk.

35,56z VAT
28,91zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -16%
MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN
832,03
695,00 netto
Koniec promocji: