Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Opton adapter SC/APC SM Simplex no flange (bez uszu)
0,97z VAT
0,79zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC SM Simplex no flange (bez uszu)
0,97z VAT
0,79zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
0,97z VAT
0,79zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM SIMPLEX
0,97z VAT
0,79zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
0,97z VAT
0,79zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX
0,97z VAT
0,79zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
1,22z VAT
0,99zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor biały
Promocja
1,35z VAT
4,27 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor niebieski
Promocja
1,35z VAT
4,27 zł netto
1,10 zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex OM4
1,56z VAT
1,27zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
1,66z VAT
1,35zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex OM4
2,53z VAT
2,06zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
2,53z VAT
2,06zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex OM4
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
Adapter FC/APC SM SIMPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM DUPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC SM DUPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
2,93z VAT
2,38zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
3,12z VAT
2,54zł netto
przechowalnia
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
3,31z VAT
2,69zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/UPC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/UPC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
3,65z VAT
2,97zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
3,65z VAT
2,97zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71z VAT
3,02zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 3.0mm
3,89z VAT
3,16zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,95z VAT
3,21zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
4,29z VAT
3,49zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex OM4
4,87z VAT
3,96zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
4,87z VAT
3,96zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
4,87z VAT
3,96zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
4,87z VAT
3,96zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
4,87z VAT
3,96zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM SIMPLEX
5,84z VAT
4,75zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC z klapką SM SIMPLEX
6,11z VAT
4,97zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/APC z klapką SM SIMPLEX
6,81z VAT
5,54zł netto
przechowalnia
OPTON adapter FC żeński SC żeński SIMPLEX
7,59z VAT
6,17zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Tumtec FST-V5 spawarka światłowodowa
4 499,00
3 699,00 netto
Koniec promocji: