Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Adaptery
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/APC SM SIMPLEX
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/APC SM DUPLEX
2,44
3,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX
0,83
1,02z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
1,02
1,25z VAT
Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
favoriteDodaj do listy życzeń
Wkręt do adapterów (100 sztuk)
7,80
9,59z VAT
Producent: CDR
Wkręty do adapterów (100 sztuk).
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
4,10
5,04z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/APC SM Simplex no flange (bez uszu)
0,82
1,01z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
2,44
3,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
1,02
1,25z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC MM DUPLEX
2,44
3,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
4,06
4,99z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC MM SIMPLEX
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
3,05
3,75z VAT
Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/UPC SM SIMPLEX
4,87
5,99z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter FC/APC SM SIMPLEX
3,25
4,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
4,06
4,99z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter hybrydowy FC/UPC(M)-SC/UPC(F) SM SIMPLEX (IL<0.5dB)
4,87
5,99z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
2,44
3,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/APC z klapką SM SIMPLEX
5,68
6,99z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON zatyczka do adaptera SC
0,32
0,39z VAT
Producent: Opton

W zestawie 100 sztuk.

Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,21 zł
0,96
1,18z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
9,42
11,59z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/UPC SM QUAD
10,24
12,60z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
2,76
3,39z VAT
Producent: CDR
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/UPC SM Simplex no flange (bez uszu)
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
3,49
4,29z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
3,25
4,00z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter FC żeński SC żeński SIMPLEX
6,33 zł
1,90
2,34z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter LC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
4,10
5,04z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
1,38
1,70z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
2,44 zł
0,73
0,90z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter SC/UPC z klapką SM SIMPLEX
7,15
8,79z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
2,11
2,60z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50 uFiber adapter SC/APC SM Simplex 50-pak
30,62
37,66z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter LC/UPC MM Duplex OM4
4,06
4,99z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON adapter światłowodowy SC/UPC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
3,05 zł
0,73
0,90z VAT
Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter LC/UPC MM Simplex OM4
2,11 zł
0,63
0,77z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/UPC MM Simplex OM4
0,81
1,00z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton adapter SC/UPC MM Duplex OM4
2,44 zł
0,73
0,90z VAT
Producent: Opton
< - 1>