Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Sortuj według:  
Producenci: Mikrotik, Opton

Strona: [1] / 1
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP bez użycia światłowodu i wkładek.

109,90z VAT
89,35zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP z urządzeniami wyposażonymi w porty SFP+

207,64z VAT
168,81zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik Q+85MP01D wkładka QSFP, 40 Gb/s, MM, 850nm
219,80z VAT
178,70zł netto
przechowalnia
OPTON 40G-MM-SR4 QSFP+ 40Gbps MM MTP/MPO 100m TX850 DDM
295,83z VAT
240,51zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
638,37z VAT
519,00zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1