Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Mikrotik, Opton

Strona: [1] / 1
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP bez użycia światłowodu i wkładek.

110,87z VAT
90,14zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP z urządzeniami wyposażonymi w porty SFP+

221,74z VAT
180,28zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+85MP01D wkładka QSFP, 40 Gb/s, MM, 850nm
221,74z VAT
180,28zł netto
przechowalnia
OPTON 40G-MM-SR4 QSFP+ 40Gbps MM MTP/MPO 100m TX850 DDM
240,92z VAT
195,87zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
Promocja
626,07z VAT
1 275,00 zł netto
509,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1