Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  
Producenci: Mikrotik, Opton

Strona: [1] / 1
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP bez użycia światłowodu i wkładek.

104,19z VAT
84,71zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 1M
123,30z VAT
100,24zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 3M
160,45z VAT
130,45zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP z urządzeniami wyposażonymi w porty SFP+

208,39z VAT
169,42zł netto
przechowalnia
MikroTik Q+85MP01D wkładka QSFP, 40 Gb/s, MM, 850nm
208,39z VAT
169,42zł netto
przechowalnia
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP+ 40G 5M
220,80z VAT
179,51zł netto
przechowalnia
OPTON 40G-MM-SR4 QSFP+ 40Gbps MM MTP/MPO 100m TX850 DDM
224,50z VAT
182,52zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
Promocja
626,07z VAT
1 275,00 zł netto
509,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Promocja!
Rabat: -18%
Tumtec FST-V5 spawarka światłowodowa
4 499,00
3 699,00 netto
Koniec promocji: