Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: [1] / 1
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
64,60 zł z VAT
52,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
82,29 zł z VAT
66,90 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

102,86 zł z VAT
83,63 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
102,86 zł z VAT
83,63 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
129,78 zł z VAT
105,51 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
138,87 zł z VAT
112,90 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-CHASSIS-2-C2 obudowa Rack 19" na 2 moduły CWDM
181,68 zł z VAT
147,71 zł netto
przechowalnia
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w slot SFP+ bez użycia światłowodu i wkładek.

181,68 zł z VAT
147,71 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
242,25 zł z VAT
196,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 266,62 zł z VAT
1 029,77 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 297,76 zł z VAT
1 055,09 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1