Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
64,93 zł z VAT
52,79 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
90,45 zł z VAT
73,54 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
108,23 zł z VAT
87,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

113,06 zł z VAT
91,92 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
130,45 zł z VAT
106,06 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
152,62 zł z VAT
124,08 zł netto
przechowalnia
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5mNOWOŚĆ! Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w slot SFP+ bez użycia światłowodu i wkładek.

182,63 zł z VAT
148,48 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-CHASSIS-2-C2 obudowa Rack 19" na 2 moduły CWDM
189,40 zł z VAT
153,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
254,39 zł z VAT
206,82 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP GPON ONU Stick (class C+)
323,53 zł z VAT
263,03 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 320,34 zł z VAT
1 073,45 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 352,82 zł z VAT
1 099,85 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1