Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Rodzaj
Złącze
Zasięg
Moduły QSFP28
Producenci: Mikrotik, Opton
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-DF31-LR4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 10km, 1310nm, DDM
1 109,19
1 364,30z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON QSFP28-100G-SR4 QSFP28 Dual, 100 Gb/s, MM MPO, 100 m, TX850nm
156,29
192,24z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-CWDM4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 2km, 1271/1291/1311/1331nm, DDM
830,64 zł
498,39
613,02z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP28 100 Gb/s 1m
105,38
129,62z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+BC0003-XS+ direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 - 4x SFP28 3 m
244,62
300,88z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0001 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 1 m
120,08
147,70z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+85MP01D moduł QSFP28, 100 Gb/s, MM, MTP/MTO, 2.4 dBm, 100 m, 850 nm
275,75
339,17z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-ER4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100 Gb/s, WDM 4x25Gb/s, SM LC/UPC, 40km, DDM
8 954,13
11 013,58z VAT
Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie

favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0003 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 3 m
177,90
218,82z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+31LC10D wkładka QSFP28 SM 10km 1296/1300/1305/1309nm 100G
1 085,20
1 334,80z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-4WDM-S wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100 Gb/s, SM LC, 10km, 1271/1291/1311/1331nm, DDM
784,25
964,63z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP28 100 Gb/s 5m
308,19
379,07z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP28 100 Gb/s 3m
148,39
182,52z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
< - 1>