Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Producent
Moduły SFP28
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 1m
91,17
112,14z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XS+31LC10D wkładka SFP / SFP+ / SFP28 SM 10km 1310nm 1/10/25G
455,82
560,66z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 3m
123,07
151,38z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
OPTON SFP28-25G-SR SFP28 Dual, 25 Gb/s, MM LC, 100 m, TX850nm
123,10
151,41z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton SFP-25G-LR SFP28 Dual, 25 Gb/s, SM LC, 10 km, DDM, TX1310nm
134,91
165,94z VAT
Producent: Opton
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XS+2733LC15D wkładki / moduły SFP+ / SFP28, WDM, 25G, SM, LC, 15 km
1 112,20
1 368,01z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP28 25 Gb/s 1m
49,92
61,40z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP28 25 Gb/s 5m
107,59
132,34z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UC-DAC-SFP28 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP28 (25 Gb/s) 0,5 m
118,62
145,90z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP28 25 Gb/s 3m
61,00
75,03z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+BC0003-XS+ direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 - 4x SFP28 3 m
250,69
308,35z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+31LC02D wkładka QSFP28, 100G, SM, LC, 2 km
729,31
897,05z VAT
Producent: Mikrotik
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 25G-SM-WDM33-L10D wkładka SFP28 WDM (BIDI) 25 Gb/s, SM, TX1330/RX1270, LC/UPC, 10km, DDM
307,08 zł
184,24
226,62z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Opton 25G-SM-WDM27-L10D wkładka SFP28 WDM (BIDI) 25 Gb/s, SM, TX1270/RX1330, LC/UPC, 10km, DDM
307,08 zł
184,24
226,62z VAT
Producent: Opton
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M kabel DAC SFP28 25G, 5 m
208,73
256,74z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR wkładka SFP28 dual fiber, 25 Gb/s, MM, LC, 100 m, TX850nm
189,76
233,40z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M kabel DAC SFP28 25 Gb/s, 10 m
322,62
396,82z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M kabel DAC SFP28 25 Gb/s, 20 m
337,56
415,20z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M kabel DAC SFP28 25G, 1 m
94,90
116,73z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M kabel DAC SFP28 25G, 0,5 m
90,16
110,90z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M kabel DAC SFP28 25 Gb/s, 5 m
284,67
350,14z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-3M kabel DAC SFP28 25G, 3 m
137,86
169,57z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-30M kabel DAC SFP28 25 Gb/s, 30 m
375,50
461,87z VAT
favoriteDodaj do listy życzeń
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR wkładka SFP28 dual fiber, 25 Gb/s, SM, LC/UPC, 10 km, TX1310nm
450,72
554,39z VAT
< - 1>