Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
7,74z VAT
6,29zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m. G652.D
7,90z VAT
6,42zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m. G652.D
8,00z VAT
6,50zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
8,22z VAT
6,68zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m. G652.D
8,67z VAT
7,05zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
9,05z VAT
7,36zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D.
9,30z VAT
7,56zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D.
9,80z VAT
7,97zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
10,02z VAT
8,15zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D
10,55z VAT
8,58zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m G652.D.
12,71z VAT
10,33zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m G652.D.
13,39z VAT
10,89zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m G652.D.
15,33z VAT
12,46zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G652.D.
15,79z VAT
12,84zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G652.D.
15,83z VAT
12,87zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m. G652.D
16,08z VAT
13,07zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D.
16,16z VAT
13,14zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D
16,27z VAT
13,23zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
16,42z VAT
13,35zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m G652.D
16,52z VAT
13,43zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m G652.D.
16,61z VAT
13,50zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
18,11z VAT
14,72zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D
18,20z VAT
14,80zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D
18,23z VAT
14,82zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
18,51z VAT
15,05zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.
21,19z VAT
17,23zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D

21,29z VAT
17,31zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
21,35z VAT
17,36zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 5m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 5m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m, G652.D
22,82z VAT
18,55zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m, G652.D.
25,51z VAT
20,74zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m, G652.D
25,63z VAT
20,84zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 15m, G652.D.
31,40z VAT
25,53zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m, G652.D.
31,50z VAT
25,61zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m G652.D
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m G652.D Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m, G652.D.
37,64z VAT
30,60zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1