Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
Kod produktu: UQ-UF-OLT-4
Numer katalogowy: 6409
Gwarancja (miesiące):
Cena
3 544,53
4 359,77z VAT
Liczba sztuk
-
+
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis

UFiber to terminal GPON OLT firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 4 porty PON oraz 1 slot SFP+ 1G/10G (uplinkowy). Terminal wyróżnia się intuicyjnym, graficznym interfejsem o nazwie UNMS (uFiber Controller Software). Z poziomu oprogramowania w scentralizowany sposób można zarządzać wieloma terminalami OLT oraz podłączonymi do nich terminalami klienckimi. Za UNMS nie trzeba dodatkowo płacić, sam sposób zarządzania jest podobny do innych systemów Ubiquiti, np. UniFi. 

Terminal jest zgodny z technologią GPON, maksymalny split na port wynosi 1:128, a przepustowość (również na port) 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie. Z poziomu oprogramowania można bezproblemowo zarządzać VLAami i zapewnić abonentom usługi typu triple play. Funkcje zarządzające zbliżone są do zarządzalnego switcha Layer2 z częściową funkcjonalnością Layer3. Terminal OLT posiada wbudowany zasilacz AC/DC o mocy 56 W. 

Uwaga! W skład zestawu nie wchodzą wkładki GPON!

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON OLT;
  • 4 porty PON;
  • 1 uplinkowy slot 10G na wkładki SFP+;
  • split 1:128 na port;
  • przepustowość na port: 2,5 Gb/s w downstreamie, 1,25 Gb/s w upstreamie;
  • wbudowany zasilacz AC/DC.

Specyfikacja:

uFiber-OLT-4
Interfejsy sieciowe

4x slot SFP na wkładkę GPON

1x slot SFP+ (uplink)

Maks. ilość podłączonych klientów

512

(128 na port GPON)

Interfejs zarządzania

1x Ethernet (RJ45) out-of-band

1x RJ45 serial

Przepustowość GPON

2,488 Gb/s Tx

1,244 Gb/s Rx

Długość fali (GPON)

Tx: 1490 nm

Rx: 1310 nm

Zakres mocy optycznej

Wkładki B+:

Tx: 1,5 ~ 5 dBm

Rx: -28 ~ 8 dBm

Wkładki C+:

Tx: 3 ~ 7 dBm

Rx: -30 ~ -12 dBm

Zasięg transmisji

Maks. 20 km w modułach B+

Maks. 40 km w modułach C+

Zasilanie

Wbudowany zasilacz AC/DC 56 W

100 - 240 V AC

50/60 Hz

Maksymalny pobór mocy 35 W (bez modułów SFP)
Tryb pracy OLT 2/3 Ethernet Switch i GPON core
Zaawansowane QoS

Wspiera 8 kolejek priorytetów na port

oraz klasyfikację ruchu

Procesor

MIPS 1004kc

Dwa rdzenie 880 MHz

Pamięć RAM 512 MB DDR3
Pamięć wbudowana 512 MB NAND
Wymiary 229,8 x 258,95 x 42,55 mm
Waga

1,93 kg bez uszu rack

2,13 kg z uszami rack

Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca 
Certyfikaty  CE, FCC, IC