Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)

122,99z VAT
99,99 zł netto
Ilość:    przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
Kod produktu: UPLINK-GP501Z-RF
Numer katalogowy: 7499
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Terminal GPON / EPON ONU wyposażony w port SC/APC, jeden gigabitowy port Ethernet oraz jeden port CATV (RF). Urządzenie może pracować w trybie bridge lub router, wspiera PPPOE i NAT. Port światłowodowy może osiągnąć przepustowość na poziomie 2,488 Gb/s podczas pobierania danych i 1,244 Gb/s podczas ich wysyłania w trybie GPON. W trybie EPON maksymalna przepustowość wynosi 1,244 Gb/s zarówno przy wysyłaniu, jak i odbieraniu danych. Zastosowanie gigabitowego portu Ethernet pozwala na pełne wykorzystanie prędkości oferowanej przez światłowodową.

Oferowany produkt dzięki portowi RF doskonale sprawdzi się w sieciach wykorzystujących telewizję CATV. Daje ci dowolność wyboru routera, który chcesz zamontować u abonenta. Wykorzystując tego typu router nie musisz stosować dodatkowego konwertera oddzielającego sygnał CATV z transmisji, dzięki czemu zmniejszasz ilość podłączonych urządzeń. Dodatkowo port RF wspiera funkcję AGC - automatyczną kontrolę zysku.

GP501Z-RF może być konfigurowany poprzez graficzny interfejs Web, Telnet lub auto provisioning OAM (OMCI). Urządzenie wyróżnia się niewielkim poborem mocy wynoszącym maksymalnie 4 W.

Urządzenie może być wykorzystywane w sieciach EPON lub GPON!

Ustawienie ONU jako bridge:

  1. W OLT w sekcji OLT Configuration -> VLAN zakładka VLAN Port ustawić tryb pracy portu PON na Untag.
  2. W OLT w sekcji OLT Configuration -> PON zakładka Configuration ustawić PVID na VLAN który jest używany do internetu.
  3. W ONT nie trzeba nic ustawiać, podpinamy go na ustawieniach fabrycznych i od razu działa jako bridge.

Najważniejsze cechy:

  • port GPON / EPON SC/APC;
  • gigabitowy port Ethernet;
  • port antenowy CATV;
  • automatyczna kontrola zysku (AGC);
  • funkcjonalność routera i bridge'a;
  • PPPOE i NAT;
  • możliwość zdalnego zarządzania z poziomu OLT (również przez SNMP i Telnet, brak możliwości zdalnej konfiguracji WAN);
  • zdalny upgrade software'u.

Specyfikacja:

GP501Z-RF
Interfejs PON

1 port SC/APC GPON / EPON

Długość fali: Tx 1310 nm / Rx 1490 nm

Czułość odbioru:  ≤ -28 dBm

Moc nadawcza: 0 - 4 dBm

Zasięg transmisji: 20 km

Interfejs LAN / CATV

1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s

1 port antenowy RF

Diody LED

REG (rejestracja w systemie)

SYS

Link / ACT

Dopuszczalna temperatura pracy Od -30 do 70 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza

podczas przechowywania

10%-90% niekondensująca
Zasilanie 12 V / 0.5 A
Maksymalny pobór mocy 4 W
Wymiary 82 x 82 x 25 mm
Waga 85 g
Właściwości oprogramowania
Tryb EPON / GPON Podwójny tryb, działa z OLT EPON i GPON
Tryby pracy

Bridge

Router

Zabezpieczenia

Wykrywanie rogue ONT

Sprzętowa funkcja dying gasp

Flow i storm control

Wykrywanie pętli zwrotnych

Zapora sieciowa

DDOS

Filtrowanie w oparciu o ACL / MAC / URL

Funkcje Layer 2

802.1D / 802.1d bridge

802.1p CoS

802.1Q VLAN

Funkcje Layer 3

IPv3 / IPv6

DHCP klient / serwer

PPPoE

NAT

DMZ

DDNS

Zarządzanie

Interfejs graficzny Web

Telnet

OMCI

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii