Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Ubiquiti UF-INSTANT uFiber Instant wkładka kliencka GPON (ONU stick)
Kod produktu: UQ-UF-INSTANT
Numer katalogowy: 7571
Gwarancja (miesiące):
Cena
149,25
183,58z VAT
Liczba sztuk
-
+
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis

Ubiquiti uFiber Instant to wkładka kliencka GPON ONU, którą można zamontować w routerze / switchu, w standardowym slocie SFP. Dzięki temu urządzenie może pracować jako terminal kliencki sieci GPON. Wkładka posiada złącze SC/APC, maksymalna przepustowość wynosi 2,4 Gb/s podczas pobierania danych i 1,2 Gb/s podczas wysyłania. Urządzenie jest kompatybilne z większością switchy i routerów z serii UniFi, EdgeSwitch i EdgeRouter, dokładne dane i wspierane wersje oprogramowania znajdziesz na stronie producenta.

Najważniejsze cechy:

  • wkładka działająca jako terminal kliencki GPON ONU;
  • złącze SC/APC;
  • kompatybilność z większością urządzeń Ubiquiti;
  • umożliwia zmianę routera / switcha w terminal kliencki GPON.

Specyfikacja

uFiber Instant
Interfejsy

1 port SC/APC (GPON WAN)

1 SGMII Ethernet LAN

Przepustowość

GPON WAN, standard ITU G.984:

Pobieranie danych: 2,488 Gb/s

Wysyłanie danych: 1,244 Gb/s

 

GbE LAN:

1 Gb/s

Interfejs zarzadzania

In-Band Ethernet

PON

Zakres mocy nadawczej

Tx (klasa B+): 1,5 - 5 dBm

Rx: -28 ~ -8 dBm

Sposób zasilania Przez złącze SFP, z urządzenia
Napięcie zasilania 3,3 V
Maksymalny pobór mocy 2 W
Procesor MIPS 100 MHz
Wymiary 69,46 x 13,7 x 11,3 mm
Waga 30 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca
Certyfikaty CE, FCC, IC