Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Wyszukiwarka (odnaleziono: 27)
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
59,00
72,57z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXA10 C320 terminal OLT z 2 płytami kontrolnymi SMXA/1 (zasilanie DC) i płytą 8 portową GPON GTGO
9 299,00
11 437,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXA10 C320 terminal OLT z 2 płytami kontrolnymi SMXA/3 (zasilanie DC) i płytą 16 portową GPON GTGH
10 499,00 zł
7 499,00
9 223,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXDU48-B600 siłownia telekomunikacyjna 48 V DC (42 - 58 V) 1600 W (1 prostownik 30 A)
1 624,00
1 997,52z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXDU48-B600 siłownia telekomunikacyjna 48 V DC (42 - 58 V) 3200 W (2 prostowniki 30 A)
2 273,60
2 796,53z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXA10 C320 terminal OLT z 2 płytami kontrolnymi SMXA/3 (zasilanie DC)
9 988,00 zł
7 499,00
9 223,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GTGH wersja K, płyta GPON, 16 wkładek klasy C++ w zestawie
4 599,00
5 656,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GTGH wersja G, płyta GPON, 16 wkładek klasy C+ w zestawie
2 999,00
3 688,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXA10 C320 terminal OLT z 2 płytami kontrolnym SMXA/1 (zasiilanie DC)
5 999,00
7 378,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE C600 terminal OLT bez płyty PON, płyty kontrolne 2x SFUB, zasilanie DC (2x PRVR)
8 999,00
11 068,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GTGH wersja G, płyta GPON, 16 wkładek klasy C++ w zestawie
4 999,00
6 148,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE HUTQ płyta uplink 2x SFP+ (10G), 2x SFP (1G) do C300 / C350 OLT
999,00
1 228,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE C620 terminal OLT bez płyty PON, płyty kontrolne 2x SPUF, zasilanie DC (2x PSRF)
7 999,00
9 838,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GTGO 8-portowa płyta GPON z wkładkami C+ do C300, C320, C350
2 399,00
2 950,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXA10 C320 terminal OLT z 2 płytami kontrolnymi SMXA/5 (zasilanie DC)
9 999,00
12 298,77z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE 033030100016 wkładka SFP Dual-Fiber, 1.25G, SM LC/UPC, 10km, 1310nm
89,00
109,47z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE 033030100154 wkładka SFP+ Dual-Fiber, 10G, SM LC/UPC, 10km, 1310nm
129,00
158,67z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZD7D209-DCL wkładka SFP+ Dual-Fiber, 10G, SM LC/UPC, 20km, 1310nm
129,00
158,67z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE 033030100224 wkładka SFP+ Dual-Fiber, 10G, SM LC/UPC, 40km, 1550nm
129,00
158,67z VAT
Producent: ZTE
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE 033030400036 wkładka SFP+ 10G EPON PR30
299,00
367,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE ZXHN F6600P terminal GPON ONT Wi-Fi 6 AX3000, 4x GE, 1x FXS
275,00
338,25z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GFBH 16 portowa płyta Combo XG-PON i GPON (16 wkładek SFP+ C+ w zestawie)
4 999,00
6 148,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE C650 terminal OLT z 2 płytami kontrolnymi SFUB (10G), zasilanie DC (2x PRVR)
9 999,00
12 298,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GFGH płyta GPON 16 portowa (wkładki SFP C+ w zestawie)
3 499,00
4 303,77z VAT
Producent: ZTE
favoriteDodaj do listy życzeń
ZTE GFCH 16 portowa płyta Combo XGS-PON i GPON (16 wkładek N2 w zestawie) do terminali C600 / C620 / C650
13 999,00
17 218,77z VAT
Producent: ZTE
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/APC
Produkt archiwalny
Producent: ZTE
< - 1>