Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++

257,07z VAT
209,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Kod produktu: HUAWEI-34060841
Numer katalogowy: 5788
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei wkładka OSG002008 / 34060841 do GPON OLT. Klasa C++, 6 dBm, 10 dBm, -35 dBm, standardowe złącze SC/UPC. Zapewnia większą moc i lepszy zasięg niż zwykłe wkładki C+. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -38%
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
284,10
175,00 netto
Koniec promocji: