Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
CDR / Światłowody / PON / Uplink
menuFiltry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Technologia
PON
< - 1>
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)
59,99
73,79z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
2 999,00
3 688,77z VAT
Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK GP501R GPON/EPON ONU 1x GE 1x SC/APC
59,49
73,17z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 499,00
1 843,77z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK EPON OLT terminal 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 649,00
2 028,27z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP542Z terminal ONT GPON / EPON 4x GE, 1x USB, SC/APC, WiFi AC1200
145,00
178,35z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
1 999,00
2 458,77z VAT
Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ z wkładkami GPON
4 799,00
5 902,77z VAT
Producent: Uplink

8 wkładek GPON SFP w zestawie!

Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK GPON OLT 4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+
3 499,00
4 303,77z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-PD GPON / EPON ONU terminal 1x GE, 1x SC/APC, 1x PoE-IN
80,99
99,62z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP502R terminal ONT EPON/GPON 1x 2.5GE 1x GE 1x SC/APC
87,99
108,23z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
89,99
110,69z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP544RVX terminal EPON/GPON ONT Wi-Fi 6 AX1800, 4x GE, 1x POTS, 1x USB
172,00
211,56z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP4202 GPON OLT terminal 4x PON, 2x GE, 2x SFP+
3 599,00
4 426,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GPON OLT GP4402 4x PON 4xGE 2x SFP + wkładki GPON
3 549,00
4 365,27z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP440L OLT terminal EP440L 4x PON 4x GE
1 549,00
1 905,27z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-RFC terminal GPON /EPON ONT 1x GE, 1x SC/APC, 1x RF z kontrolą CATV
99,99
122,99z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP1202 terminal GPON OLT 1x PON, 2x GE, 1x SFP+
1 299,00
1 597,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink moduł zasilający do terminali OLT, output 12 V DC, 6.25 A
239,00
293,97z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP8422 GPON OLT terminal 8x PON 4x GE 2x SFP 2x SFP+
4 999,00
6 148,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink moduł zasilający DC do terminali OLT, input 48 V DC 2 A
235,00 zł
147,87
181,88z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP16444 EPON terminal OLT 16x PON, 4x GE, 4x SFP, 4x SFP+
4 999,00
6 148,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP8422 GPON OLT terminal 8x PON 4x GE 2x SFP 2x SFP+ (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
5 399,00
6 640,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP4440-DP terminal EPON OLT Layer 3, 4x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC (wkładki PX20++ w zestawie)
2 099,00 zł
1 499,00
1 843,77z VAT
Producent: Uplink

Wkładki SFP PX20++ w zestawie!

favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP4440-DP terminal EPON OLT Layer 3, 4x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC
1 799,00
2 212,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP16804 GPON OLT terminal 16x PON 8x GE 4x SFP/SFP+
7 999,00
9 838,77z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP4202 GPON OLT terminal 4x PON, 2x GE, 2x SFP+ z wkładkami C+
3 749,00
4 611,27z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP16804 GPON OLT terminal 16x PON 8x GE 4x SFP/SFP+ z 16 wkładkami klasy C+
8 499,00
10 453,77z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink V3600D8 terminal OLT 8 portów 10G EPON, 2x SFP+ (10G), 2x SFP28 (25G), 2x QSFP28 (100G)
11 499,00
14 143,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP16404 terminal GPON OLT, 16x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
9 499,00
11 683,77z VAT
Producent: Uplink

Wkładki SFP klasy C+ w zestawie!

Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP4440-BT terminal EPON OLT Layer 3, 4x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC + wejście na akumulator
2 120,43 zł
1 445,66
1 778,16z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink GP16404 terminal GPON OLT, 16x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC
8 999,00
11 068,77z VAT
Producent: Uplink
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink EP4440-BT terminal EPON OLT Layer 3, 4x PON, 4x GE, 4x SFP+ (10G), zasilanie AC + wejście na akumulator (wkładki PX20++ w zestawie)
2 399,00
2 950,77z VAT
Producent: Uplink

Wkładki PX20++ w zestawie!

favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink moduł zasilający DC do terminali OLT, wejście 48 V DC
299,00
367,77z VAT
Producent: Uplink
favoriteDodaj do listy życzeń
Uplink V3600D8 terminal OLT 8 portów 10G EPON, 2x SFP+ (10G), 2x SFP28 (25G), 2x QSFP28 (100G), wkładki PR30
12 999,00
15 988,77z VAT
Producent: Uplink

Wkładki PON w zestawie!

< - 1>