Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/APC

121,77z VAT
99,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/APC
Kod produktu: ZTE-F601-APC
Numer katalogowy: 7814
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: ZTE

ZTE F601 to terminal kliencki ONU przeznaczony do wykorzystania w sieciach GPON. Urządzenie wyposażone jest w jeden gigabitowy port Ethernet oraz jeden port optyczny SC/APC. Może być zarządzane przez OMCI, z poziomu OLTa lub poprzez graficzny interfejs Web. Wspiera filtrowanie ruchu w oparciu o port UNI, VLAN ID, 802.1p, UNI+802.1p lub VLAN+802.1p. Terminal posiada zabezpieczenie przed atakami DoS, broadcast, unicast oraz multicast. 

Oferowany produkt ma niewielkie rozmiary oraz mały pobór mocy (maksymalnie 6 W). Został wyposażony w zaawansowaną funkcję QoS umożliwiającą kontrolowanie przepustowości. 

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONU;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port PON (SC/APC);
  • liczne zabezpieczenia;
  • możliwość konfiguracji poprzez OMCI z poziomu OLT lub przez graficzny interfejs Web.

Specyfikacja:

ZTE F601
Interfejs GPON
Port optyczny 1x SC/APC
Zasięg 0 - 20 km
Przepustowość

Pobieranie danych: 2,488 Gb/s

Wysyłanie danych: 1,244 Gb/s

Interfejs użytkownika
Port

1 gigabitowy port Ethernet

10/100/1000Base-T

Cechy

Tryb pełnego / pół dupleksu

Automatyczne krosowanie MDI/MDIX

Automatyczna negocjacja

Moduł optyczny
Długość fali

Tx: 1290 - 1330 nm

Rx: 1480 - 1500 nm

Czułość odbioru -28 dBm
Moc nadawcza 0,5 - 5 dBm
Główne funkcje
Wspierane usługi Internet, IPTV
GPON

8x T-CONT

32x GEM Port

VLAN 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Tablica adresów MAC 256
Multicast IGMP Snooping v1/v2
Grupy multicast Do 256 na port
QoS

Do 8 kolejek

SP/WRR/SP+WRR

DSCP remarking

Ingress rate limit / Egress shaping

Właściwości fizyczne
Maksymalny pobór mocy 6 W
Wymiary 110x90x28 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5% - 95% 
Waga 190 g
Zasilanie

12 V DC

0,5 A

Montaż Urządzenie można postawić lub powiesić na ścianie

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii