Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
TP-Link XC220-G3v terminal GPON ONT z WiFi AC1200, 4x GE, 1x RJ11, 1x SC/APC

195,57z VAT
159,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
TP-Link XC220-G3v terminal GPON ONT z WiFi AC1200, 4x GE, 1x RJ11, 1x SC/APC
Kod produktu: TL-XC220-G3V
Numer katalogowy: 8809
Gwarancja: 36 {JEZYK_1041}
Producent: TP-Link

TP-Link XC200-G3v to terminal kliencki ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Umożliwia transmitowanie sieci WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz) i IEEE 802.11 a/n/ac (5 GHz). Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 1200 Mb/s (867 Mb/s w 5 GHz, 300 Mb/s w 2,4 GHz).

Oferowany produkt jest wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 1 port SC/APC (GPON) oraz 1 port telefoniczny RJ11. Dzięki temu może zapewnić usługi typu triple play, z internetem o wysokiej przepustowości, telefonią VoIP i IPTV. Urządzenie wspiera OMCI, obsługuje również protokół TR-069 do automatycznego priviosioningu. Dodatkowym atutem jest wsparcie EasyMesh i TP-Link OneMesh. Dzięki tym standardom w prosty sposób możesz rozszerzyć sieć WiFi u klienta dokładając kolejne punkty dostępowe / routery, bez konieczności wymiany terminala GPON.

Najważniejsze cechy:

  • możliwość transmisji WiFi (pasma 2,4 i 5 GHz);
  • protokoły 802.11 b/g/n (2,4 GHz) / 802.11 a/n/ac (5 GHz);
  • maks. teoretyczna przepustowość 1200 Mb/s (867 Mb/s w 5GHz, 300 Mb/s w 2,4 GHz);
  • 1 port SC/APC do transmisji GPON;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (FXS);
  • wsparcie TR-069.

Specyfikacja:

XC220-G3v
Właściwości sprzętowe
Fizyczne interfejsy

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

 

1 port SC/APC

 

1 port RJ11 (FXS)

Przyciski

Power (zasilanie) On / Off

WPS / Wi-Fi

Reset

Zasilanie 12 V DC, 1,5 A
Anteny 2 zewnętrzne, dookólne, dwuzakresowe anteny
Właściwości bezprzewodowe
Protokoły

2,4 GHz:

IEEE 802.11 b/g/n

 

5 GHz:

IEEE 802.11 a/n/ac

Pasmo pracy 2,4 i 5 GHz (nie wspiera DFS)
Maksymalna teoretyczna przepustowość

2,4 GHz: 300 Mb/s

5 GHz: 867 Mb/s

Moc nadawcza

2,4 GHz: 26 dBm (EIRP)

5 GHz: 27 dBm (EIRP)

Funkcje bezprzewodowe

Włączanie / wyłączanie transmisji

WDS Bridge

WMM

Statystyki bezprzewodowe

Zabezpieczenia sieciowe

WPA/WPA2

WPA-PSK/WPA-PSK2

Harmonogram WiFi Harmonogram dla pasm 2,4 i 5 GHz
Technologia Mesh

WPA EasyMesh

TP-Link OneMesh

Właściwości oprogramowania
Funkcja QoS Tak (wsparcie hardware)
Zabezpieczenia

NAT Firewall

Kontrola dostępu

Filtrowanie MAC / IP / URL

MAC address binding

Ochrona przed atakami DoS, SYNFlooding, Ping of Death

Zarządzanie

Konfiguracja przez Web UI (HTTP)

Zdalne zarządzanie

Linia komend CLI

SSL do TR-069

Aktualizacja oprogramowania poprzez Web UI

Narzędzia diagnostyczne

OMCI

DHCP Serwer, klient, lista klientów, rezerwacja adresów, DHCP Relay
Przekazywanie portów

Witualny serwer

Port triggering

DMZ

ALG

UPnP

Dynamiczny DNS

DynDns

NO-IP

VPN Passthrough PPTP, L2TP, IPSec
Protokoly Wsparcie IPv4 i IPv6
Funkcje VoIP

Wstrzymywanie połączeń

Przekazywanie połączeń

Warm call

DND (nie przeszkadzać)

Restrykcja połączeń

Szybkie wybierania

i inne funkcje

ID dzwoniącego

3-stronna konferencja

Do 8 kont SIP

Zaawansowane funkcje

Ochrona rodzicielska

NAT (Network Address Translation)

Mapowanie portów (grupowanie)

Statyczny routing

DNS Relay

DDNS

IGMP v1/'v2/v3

Pozostałe funkcje
Skład zestawu

Urządzenie

Patchcord Ethernet

Zasilacz

Skrócona instrukcja

Wymagania systemowe

Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux

 

Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, lub inna przeglądarka ze wsparciem Java

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 st. do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza

podczas przechowywania

5%-90% niekondensująca

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -50%
Tenda AC1200G dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1200, 4x GE
159,00
79,00 netto
Koniec promocji: