Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 1m G657A1

6,62z VAT
5,38 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 1m G657A1
Kod produktu: OP-SCA-SCA-SM-SX-1A
Numer katalogowy: 5936
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Opton patchcord światłowodowy z włóknem G.657.A1, singlemode. Posiada końcówki simplex SC/APC-SC/APC, długość kabla wynosi 1 m. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii