Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:

W piątek 21 czerwca, w związku ze skróconym czasem pracy kurierów DHL, realizujemy zamówienia złożone do godziny 14:30

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D

15,23 zł z VAT
12,38 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m G652.D
Kod produktu: OP-SCA-SCU-SM-SX-15
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D.

OPTON patch cord SC/APC-SC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii