Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
1G SFP SX Transceiver, MM LC, 550m, TX850 DDM (HP J4858C compatible)

39,00z VAT
31,71 zł netto
przechowalnia
1G SFP SX Transceiver, MM LC, 550m, TX850 DDM (HP J4858C compatible)
Kod produktu: HP-J4858C-OEM
Numer katalogowy: 4538
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Wkładka 1-Gigabit w obudowie SFP zapewniająca połączenie 1-Gigabit przy użyciu światłowodu wielomodowego na odległość do 550 m. Kompatybilna z HP J4858C.

  • 850nm VCSEL
  • LC Duplex
  • Do 500m na 50 / 62.5μm Multi-Mode Fiber
  • Obudowa metalowa
  • Zasilany jednostronnie 3.3V
  • Zakres temperatur pracy : od 0 ° C do 70 ° C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -2%
MikroTik RouterBOARD LHG 5 (Light Head Grid)
189,00
185,00 netto
Koniec promocji: