Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
MikroTik XS+31LC10D wkładka SFP / SFP+ / SFP28 SM 10km 1310nm 1/10/25G

507,62z VAT
412,70 zł netto
Ilość:    przechowalnia
MikroTik XS+31LC10D wkładka SFP / SFP+ / SFP28 SM 10km 1310nm 1/10/25G
Kod produktu: XSPL31LC10D
Numer katalogowy: 8070
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Mikrotik

MikroTik XS+31LC10D to uniwersalny moduł światłowodowy obsługujący standard SFP / SFP+ / SFP28. Może być z powodzeniem stosowany w urządzeniach łotewskiego producenta. Posiada 2 złącza typu LC/UPC, nadaje na fali o długości 1310 nm, maksymalny zasięg transmisji wynosi około 10 km (moc nadawcza 2 dBm). Jest to wkładka typu Singlemode, maksymalna przepustowość transmisji wynosi 25 Gb/s (w slocie typu SFP28).

Najważniejsze cechy:

  • wkładka SFP / SFP+ / SFP28;
  • przepustowość maksymalna: 25 Gb/s (w slocie SFP28);
  • maksymalny zasięg 10 km;
  • 2 złącza typu LC/UPC;
  • Singlemode;
  • długość fali: 1310 nm.

Specyfikacja:

XS+31LC10D
Format SFP / SFP+ / SFP28
Złącze 2x LC/UPC
Typ Singlemode
Przepustowość 1 / 10 / 25 Gb/s
Długość fali 1310 nm
Maksymalny zasięg 10 km
Właściwości elektryczne
Napięcie 1,6 V
LOS odbiorczy 4,7 - 10 kΩ
Wyjściowy LOS przy wysokim napięciu -50 ~ 37,5 uA
Wyjściowy LOS przy niskim napięciu -0,3 ~ 0,8 V
Właściwości optyczne
Moc nadawcza -7 ~ 2 dBm
Czułość odbioru (OMA) < -12 dBm
LOS-Deasserted < -15 dBm
LOS-Asserted > -30 dBm
LOS-Hysteresis 0,5 - 5 dB

 

Produkty z tej samej kategorii