Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 / 3
Z-Quick ZL5432099-ICSF wkładka EPON OLT SFP PX20++
139,10 zł z VAT
113,09 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
142,09 zł z VAT
115,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
152,62 zł z VAT
124,08 zł netto
przechowalnia
HUAWEI OSG010N02 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
159,90 zł z VAT
130,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
190,01 zł z VAT
154,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1551 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1571 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 40km
209,69 zł z VAT
170,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 40km
217,18 zł z VAT
176,57 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 40km
217,18 zł z VAT
176,57 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 40km
217,18 zł z VAT
176,57 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 40km
217,18 zł z VAT
176,57 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1591 SM LC 40km
217,18 zł z VAT
176,57 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 80km
277,08 zł z VAT
225,27 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 / 3
Filtry