SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 / 3
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850
53,92 zł z VAT
43,84 zł netto
przechowalnia
OPTON 125G-MM-DF31-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310
56,35 zł z VAT
45,81 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,71 zł z VAT
53,42 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,08 zł z VAT
71,61 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

109,52 zł z VAT
89,04 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
109,52 zł z VAT
89,04 zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000 Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
112,68 zł z VAT
91,61 zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
112,68 zł z VAT
91,61 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
142,91 zł z VAT
116,19 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
151,22 zł z VAT
122,94 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Moduł SFP TL-SM311LM Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

154,65 zł z VAT
125,73 zł netto
przechowalnia
156,01 zł z VAT
126,84 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (36)
Dual-fiber (standardowa) (8)
Inny (2)
Multimode (7)
PON (4)
RJ45 (3)
WDM (21)
Złącze
LC (61)
SC (11)
Tx długość fali
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (20)
1311 nm (1)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1490 nm (2)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (3)
1550 nm (11)
1551 nm (2)
1571 nm (3)
1591 nm (2)
1610 nm (1)
1611 nm (3)
850 nm (4)
Rx długość fali
1310 nm (21)
1550 nm (11)
850 nm (3)
Zasięg
10 km (2)
120 km (4)
2 km (2)
20 km (14)
3 km (10)
40 km (18)
550 m (5)
80 km (18)
DDM
Nie (52)
Tak (20)
Producent
Hisense (1)
Huawei (1)
Mikrotik (7)
Opton (66)
PHOTOP (1)
TP-Link (2)