SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 71) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie (czas oczekiwania: 1-2 dni robocze)

232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Kabel Telco-64 do płyty VDLE/ADLE terminala Huawei MA5616
276,75 zł z VAT
225,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
409,59 zł z VAT
333,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
Huawei ETP4100-B1-50A zasilacz 48 V DC, 1 prostownik 50 A
1 720,77 zł z VAT
1 399,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI ADLE 32-channel ADSL2+ Service Board (płyta ADSL do MA5616)
1 997,95 zł z VAT
1 624,35 zł netto
przechowalnia
HUAWEI VDLE 32-channel VDSL2+ Service Board (płyta VDSL do MA5616)
2 098,50 zł z VAT
1 706,10 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei ETP4100-B1-100A zasilacz 48 V DC, 2 prostowniki 50 A
2 335,77 zł z VAT
1 899,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Siłownia telekomunikacyjna SMU01C
2 733,06 zł z VAT
2 222,00 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 952,00 zł z VAT
2 400,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EPSD 8 Ports EPON Board
3 075,00 zł z VAT
2 500,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Siłownia telekomunikacyjna SMU01A
3 102,06 zł z VAT
2 522,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801
Producent: Huawei

3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (wkładki SFP w zestawie)
5 781,00 zł z VAT
4 700,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI SmartAX MA5616 ADSL2+ DSLAM 32-channel
6 886,77 zł z VAT
5 599,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI SmartAX MA5616 VDSL2+ DSLAM 32-channel
7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
przechowalnia
7 995,00 zł z VAT
6 500,00 zł netto
przechowalnia
MA5680T GPON OLT (8x GPON C+)
MA5680T GPON OLT (8x GPON C+)
Producent: Huawei

W zestawie dołączona płyta GPON z 8 portami (B+ / C+)

12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT (8x GPON C+)
12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal OLT MA5683T płyta 8x GPON (z wkładkami) + uplink 10G
Huawei terminal OLT MA5683T płyta 8x GPON (z wkładkami) + uplink 10G
Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ 10 Gb/s!

12 300,00 zł z VAT
10 000,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2