Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 125G-MM-DF31-LC-D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

40,33 zł z VAT
32,79 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON 125G-MM-DF31-LC-D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM
Kod produktu: CDR125G-MM-DF31-LC-D
Producent: Opton
1000BASE-LH
Port 2x 1,25 Gbps LC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 2 km
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
DDM tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 24 miesiące

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii