SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 58) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
162,95 zł z VAT
132,48 zł netto
przechowalnia
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
234,86 zł z VAT
190,94 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
236,30 zł z VAT
192,11 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
257,07 zł z VAT
226,35 zł
209,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
308,24 zł z VAT
250,60 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
355,47 zł z VAT
289,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
275,00 zł
20+
:
263,97 zł
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
416,97 zł z VAT
339,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
466,17 zł z VAT
610,80 zł
379,00 zł netto
przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
Huawei ETP4100-B1-50A zasilacz 48 V DC, 1 prostownik 50 A
1 720,77 zł z VAT
1 399,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (brak wkładek SFP w zestawie)
1 843,77 zł z VAT
1 499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei ETP4100-B1-100A zasilacz 48 V DC, 2 prostowniki 50 A
2 335,77 zł z VAT
1 899,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply
2 864,17 zł z VAT
2 328,59 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EPSD 8 Ports EPON Board
3 075,00 zł z VAT
2 500,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801
Producent: Huawei

3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

4 428,69 zł z VAT
3 600,56 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (SFP B+/C+ w zestawie)
5 535,00 zł z VAT
4 500,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI SmartAX MA5616 ADSL2+ DSLAM 32-channel
6 886,77 zł z VAT
5 599,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI SmartAX MA5616 VDSL2+ DSLAM 32-channel
7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
przechowalnia
7 995,00 zł z VAT
6 500,00 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT (8x GPON C+)
MA5683T GPON OLT (8x GPON C+)
Producent: Huawei


Polecane produkty dodatkowe:
Zasilacz HUAWEI-ETP4830-A1
Płyta GPON 16 portów HUAWEI-H805GPFD
16 605,00 zł z VAT
13 500,00 zł netto
przechowalnia
MA5680T GPON OLT (8x GPON C+)
MA5680T GPON OLT (8x GPON C+)
Producent: Huawei

W zestawie dołączona płyta GPON z 8 portami (B+ / C+)

16 728,00 zł z VAT
13 600,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
Producent: Huawei

1x GPBH (8x B+/C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)
17 712,00 zł z VAT
14 400,00 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT (16x GPON C+)
17 835,00 zł z VAT
14 500,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
Producent: Huawei

1x GPBH (8x B+/C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)
18 942,00 zł z VAT
15 400,00 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT (16x GPON C+ 2x 10G SFP+)
MA5683T GPON OLT (16x GPON C+ 2x 10G SFP+)
Producent: Huawei

2x SCUN 2x PRTE 1x GICF 1x X2CS 1x GPFD C+
19 557,00 zł z VAT
15 900,00 zł netto
przechowalnia
MA5680T GPON OLT (16x GPON C+ 2x 10G SFP+)
MA5680T GPON OLT (16x GPON C+ 2x 10G SFP+)
Producent: Huawei

2x SCUN 2x PRTE 1x GICF 1x X2CS 1x GPFD C+
19 680,00 zł z VAT
16 000,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE uplink)
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE uplink)
Producent: Huawei

1x GPFD (16x C+), 1x MPWD (AC 230V), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 1GE/10GE)
22 127,70 zł z VAT
17 990,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)
28 288,77 zł z VAT
22 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2