SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

86,00 zł z VAT
69,92 zł netto
Ilość:    przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
Kod produktu: S-31DLC20D
Producent: Mikrotik

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.
 

Dane techniczne:
Typ modułu SFP
Port 2 x LC
Przepływność 1.25 Gbps
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg 20 km
Wspierane okablowanie światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM tak
Gwarancja 12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii