SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
OPTON 125G-MM-DF85-LC SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850
44,67 zł z VAT
36,32 zł netto
Dostępność przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port 10/100/1000 Producent: Opton
Port ethernet wspiera autonegocjację.
69,83 zł z VAT
56,77 zł netto
przechowalnia
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit
Wkładka SFP z gniazdem RJ45 - port gigabit Producent: Opton
Stała prędkość na porcie ethernetowym 1000Mbit.
71,98 zł z VAT
58,52 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 40km
208,76 zł z VAT
169,72 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
CWDM (32)
Dual-fiber (standardowa) (5)
Multimode (5)
RJ45 (2)
WDM (18)
Złącze
LC (50)
SC (9)
Tx długość fali
1271 nm (2)
1291 nm (2)
1310 nm (14)
1311 nm (1)
1331 nm (2)
1351 nm (2)
1371 nm (2)
1391 nm (2)
1411 nm (2)
1471 nm (2)
1490 nm (1)
1491 nm (2)
1511 nm (2)
1531 nm (2)
1550 nm (11)
1551 nm (2)
1571 nm (2)
1591 nm (2)
1610 nm (1)
1611 nm (2)
850 nm (4)
Rx długość fali
1310 nm (14)
1490 nm (1)
1550 nm (11)
850 nm (3)
Zasięg
120 km (1)
2 km (1)
20 km (10)
3 km (7)
40 km (18)
550 m (4)
80 km (19)
DDM
Nie (36)
Tak (24)