SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 125G-SM-WDM49-SC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

172,82 zł z VAT
140,50 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON 125G-SM-WDM49-SC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM
Kod produktu: CDR125G-SM-WDM49-S8D
Producent: Opton

Opton moduł SFP wyposażony w złącze SC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 1,25 Gb/s. Wykonany jest w technologii WDM - wkładka jednocześnie transmituje i odbiera sygnał wykorzystując tylko jedno włókno typu singlemode. Transmisja (Tx) odbywa się na fali 1490 nm, a odbiór (Rx) na fali 1550 nm. Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 80 km (moc 24 dB). 

Należy pamiętać, że wkładki typu WDM muszą być dobrane parami (parametrem Tx / Rx). Proponowana wkładka do pary: CDR125G-SM-WDM55-S8D

Najważniejsze cechy:

  • moduł SFP;
  • WDM;
  • 1.25 Gb/s;
  • Tx 1490 nm;
  • Rx 1550 nm;
  • moc 24 dB (zasięg około 80 km).

Specyfikacja:

CDR125G-SM-WDM49-S8D
Technologia WDM
Długość fali

Tx: 1490 nm

Rx: 1550 nm

Przepustowość 1,25 Gb/s
Moc nadawcza Tx -2 ~ 3 dBm
Czułość odbioru Rx -26 dBm
Złącze  SC/UPC
Źródło światła

Laser DFB

Fotodetektor APD

Przybliżony zasieg 80 km
Funkcja DDM Tak
Napięcie 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii