SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Promocja
60,27 zł z VAT
99,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
Promocja
73,79 zł z VAT
101,23 zł netto
59,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Promocja
98,39 zł z VAT
130,51 zł netto
79,99 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
142,09 zł z VAT
115,52 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
przechowalnia
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+
159,10 zł z VAT
129,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
190,01 zł z VAT
154,48 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

215,25 zł z VAT
175,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8145V terminal GPON ONU 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFI 2.4/5 GHz AC
215,25 zł z VAT
175,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

231,24 zł z VAT
188,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE3680P SFP GPON OLT Transceiver Class C+
281,67 zł z VAT
229,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
297,43 zł z VAT
241,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
316,39 zł z VAT
257,23 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
409,59 zł z VAT
333,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
Dostępność przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 597,77 zł z VAT
1 299,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 458,77 zł z VAT
1 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 572,50 zł z VAT
2 091,46 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 952,00 zł z VAT
2 400,00 zł netto
przechowalnia
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
Promocja
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł netto
2 499,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2