SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Aktualności
25-11-2016
Nowy firmware do Tendy G103 - przepuszcza otagowane VLANy
Już dostępne jest nowe oprogramowanie do terminala GPON Tenda G103. Nowa wersja przepuszcza otagowane VLANy, można ją pobrać z naszej strony - Tenda G103.image. G103 to terminal ONT GPON kompatybilny z OLTami Huaweia, ZTE i Dasana. Przypominamy, że do poniedziałku z okazji wyprzedaży "Czarny Piątek" Tenda G103 dostępna jest w promocyjnej cenie - 79 zł netto. 

Przejdź do produktu
22-11-2016
Nowość! Reflektometry firmy ShinewayTech dostępne na zamówienie!
Już można zamawiać reflektometry optyczne firmy ShinewayTech! W niedługim czasie urządzenia dostępne będą od ręki, wprost z naszego magazynu. Oferujemy liczne wersje reflektometrów, od najprostszych urządzeń o niewielkiej mocy aż do reflektometrów PON. Dostępny jest również jeden model umożliwiający pomiary włókien multimodowych. Wszystkie urządzenia są w wersji rozbudowanej, z dodatkowymi narzędziami (takimi jak wizualny lokalizator uszkodzeń, miernik mocy czy laserowe źródło światła). Reflektometry ShinewayTecha są poręczne i mają niewielkie rozmiary, sprawdź listę produktów aby dowiedzieć się więcej!

Zobacz listę produktów
18-11-2016
Wkrótce w ofercie - nowe wersje CCR1009 MikroTika!
Wkrótce dostępne będą nowe rewizje CCR1009 - popularnych routerów MikroTika. W urządzeniach zmieniono port SFP na port Combo SFP/Ethernet, w celu rozszerzenia możliwości zastosowania. Wprowadzono również wsparcie dla SFP 100 Mb/s (wcześniej obsługiwane było tylko 1,25 Gb/s). 

Zrezygnowano z chipów switcha, porty Ethernet działają w pełni niezależnie i są podłączone bezpośredni do procesora. Dzięki temu w każdym modelu zwiększono przepustowość. Cena pozostaje bez zmian!


Zobacz listę produktów
 
17-11-2016
Nowość! Mimosa G2 - abonencki punkt dostępowy
Już dostępne są najnowsze urządzenia Mimosa - G2 Gateway. Jest to punkt dostępowy wpinany bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, posiada wyjście PoE (48 V, 210 mA) do zasilania urządzenia klienckiego C5. Nowy produkt umożliwia transmisję sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, z przepustowością do 300 Mb/s. Może pracować jako wzmacniacz sygnału, posiada PPPoE, PPTP tunneling, a także NAT, port forwarding i zaporę sieciową. Jest to doskonałe rozwiązania dla abonentów w sieciach opartych o produkty Mimosy.


Przejdź do produktu
16-11-2016
Nowość! Zarządzalne przełączniki FusionSwitch firmy IgniteNet!
Oferujemy nowe przełączniki FusionSwitch firmy IgniteNet. Urządzenia zapewniają zaawansowane zarządzanie warstwy Layer2+, pełną obsługę IPv6 czy statyczny routing. Dostępne są dwie wersje: z 20 slotami SFP oraz z 24 gigabitowymi portami Ethernet i zasilaniem PoE. Oba modele posiadają 4 sloty SFP+ (10 Gb/s) do uplinku. Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności działania switche dobrze nadają się do wykorzystania przez operatorów internetowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Przejdź do produktów
09-11-2016
Nowość! Kable Z-XOTKtsd przeznaczone do mikrokanalizacji 24-96J
W naszym asortymencie dostępne są nowe modele kabli światłowodowych - Z-XOTKtsd. Zaprojektowane zostały do wykorzystania w mikrokanalizacji, posiadają włókna typu G.652D umieszczone w luźnych tubach skręconych wokół centralnego elementu wzmacniającego. Średnica wynosi 5.8 mm dla wersji 24-72J oraz 6.6 mm dla wersji 96J. Powłoka zewnętrzna kabla posiada wzdłużne, ukośne rowki ułatwiające wdmuchiwanie. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami. 

Zobacz listę produktów
08-11-2016
Szkolenie MikroTik MTCNA 09.01 - 11.01.2017
 
W okresie od 9 do 11 stycznia 2017 roku w Żorach, w siedzibie firmy CDR, odbędzie się trzydniowe szkolenie MikroTik MTCNA. Dotyczy ono zagadnień konfiguracji i zarządzania sprzętem MikroTik, w tym obsługi urządzeń RouterBoard i platformy RouterOS.

Szkolenie kosztuje 899 złotych netto, istnieje możliwość rezerwacji noclegu w pobliżu miejsca szkolenia. 


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej
07-11-2016
Nowość! RB960PGS - router MikroTika z gigabitowymi portami PoE i SFP
Dostępny już jest RB960PGS (hEX PoE) - router kablowy MikroTika wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet, slot na wkładkę SFP oraz port USB. Posiada wydajny procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz. Na portach 2 - 5 znajdują się wyjścia PoE umożliwiające zasilanie innych urządzeń, napięcie takie, jakie podawane jest na wejściu (zakres 12 - 57 V, w zestawie zasilacz 24 V). Maksymalny prąd na port wynosi 1 A, a na całe urządzenie - 2 A. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę! 

Przejdź do produktu
27-10-2016
Nowość! Wkładki SFP do EPON OLT firmy ZKTEL
 
Do naszej oferty dołączyły wkładki SFP firmy ZKTEL zaprojektowane do wykorzystania w terminalach EPON OLT. Wyróżniają się dużą wydajnością i niezawodnością, mają większą moc optyczną niż popularne moduły Superxona. Jest to wkładka typu PX20++, długość fali wynosi standardowo 1490nm dla Tx i 1310nm dla Rx. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!


Przejdź do produktu
 
26-10-2016
Nowa dostawa muf światłowodowych FDB0216 w wersjach G i G2 - lepsza cena!
Mufa światłowodowa FDB-0216G2 dostępna jest za 49 złotych netto, a FDB-0216G za 44 złote netto. Oba modele posiadają 2 wejścia na kable magistralne i 16 wyjść na kable klienckie. Wewnątrz znajduje się demontowalna ramka na adaptery światłowodowe. W wersji G dołączone są dławiki, natomiast wersja G2 posiada przepust kablowy typu dyby. Są to jedne z naszych najpopularniejszych muf, wyróżniają się wytrzymałością i zapewniają wygodę podczas instalacji.

Przejdź do produktów
25-10-2016
Nowość! Terminal kliencki EPON Uplink 142B z portami telefonicznymi, WiFi i USB!
Do naszej oferty dołączył nowy terminal kliencki EPON - Uplink 142B. Urządzenie wyposażone jest w 4 gigabitowe porty Ethernet, port USB 2.0, 2 porty telefoniczne (POTS) i 2 zewnętrzne anteny. Może transmitować sieć bezprzewodową WiFi w paśmie 2,4 GHz z maksymalną przepustowością 300 Mb/s. Wspiera konfigurację OAM, QinQ VLAN oraz IGMP Snooping. Jest kompatybilny z terminalami OLT opartymi na chipsetach Broadcoma, PMC lub Cortiny. W tej cenie nie znajdziesz innego urządzenia oferującego tak bogatą funkcjonalność! 

Przejdź do produktu
Towar dnia
Promowane kategorie
  • lc/pc, adapters Adaptery - pełna gama adapterów, pełna dostępność, najlepsze ceny dla ISP
  • Kable sieciowe UTP, FTP, Żelowane, Zewnętrzne Kable UTP, FTP - duży wybór, pełna dostępność. Zwykłe, zewnętrzne, UV, Żelowane.
  • Części serwisowe Mikrotik, Ubiquiti Części serwisowe do naprawy urządzeń sieciowych i radiowych Mikrotik i Ubiquiti.
  • Wkładki SFP Wkładki SFP Zasięg do 20km, konkurencyjna cena, stała dostępność. Wypróbuj, będziesz używał stale.
  • Netis Netis Systems - pełna dostępność wszystkich renomowanych urządzeń sieciowych Netis.
Ostatnio oglądane