SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Aktualności
27-09-2016
Najpopularniejsze zasilacze PoE ponownie dostępne w naszej ofercie
Ponownie dostępne są najpopularniejsze wersje naszych zasilaczy PoE - 18 V / 1 A24 V / 0.75 A24 V / 1 A oraz 48 V / 1 A. Wyróżniają się wysoką jakością działania i bardzo dużym zapasem mocy. Doskonale nadają się do zasilania urządzeń telekomunikacyjnych, m. in. Ubiquiti i MikroTika. Zasilacze posiadają jeden port LAN i jeden port PoE. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę! 

Przejdź do zasilaczy PoE
26-09-2016
Wyjątkowa oferta! Terminal GPON + bezprzewodowy router za jedyne 114,99 zł netto!
Oferujemy zestaw składający się z terminala klienckiego GPON Tenda G103 oraz bezprzewodowego routera Tenda Enterprise 831N za jedyne 114,99 zł netto! Jest to najtańszy zestaw abonencki umożliwiający transmisję WiFi! Jeżeli posiadasz sieć GPON nie zwlekaj ani chwili - już teraz sprawdź naszą ofertę.

Przejdź do produktu 
22-09-2016
Nowość! Punkt dostępowy cAP 2nD MikroTika
Oferujemy nową wersję punktu dostępowego firmy MikroTik - cAP 2nD. Urządzenie posiada dwie wbudowane anteny (w przeciwieństwie do poprzednika) i oferuje przepustowość 300 Mb/s. Wyposażone jest również w wydajniejszy procesor niż wersja 2n. Pracuje pod kontrolą systemu CAPsMAN umożliwiającego scentralizowane zarządzanie punktami dostępowymi. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu
16-09-2016
Nowa dostawa kabli światłowodowych S-QOTKSdD - lepsza cena
Kable światłowodowe S-QOTKSdD dostępne są w nowej, lepszej cenie! Posiadamy wersje wyposażone w 1, 2, 4 lub 6 włókien typu G657A2. Kabel jest przystosowany do wykorzystania na zewnątrz, może być podwieszany, stosowany w kanalizacji teletechnicznej, a dzięki średnicy 3 mm nawet w mikrokanalizacji. Światłowód wzmocniony jest włóknami aramidowymi. Zaloguj się, sprawdź swoją cenę i złóż zamówienie!

Zobacz listę produktów
15-09-2016
Nowa dostawa switchy PoE - lepsza cena!
Nowa, lepsza cena na zasilacze PoE firmy Uplink! Wersja fast Ethernet dostępna jest za 75 złotych netto, a wersja gigabit Ethernet za 149 złotych netto! Urządzenie posiadają 7 portów z wyjściem PoE, zakres napięcia wyjściowego 12 - 60 V DC, moc wyjściowa wynosi 30 W na port i 210 W na całego switcha. 


Przejdź do produktów
14-09-2016
Smart UPSy PoE w nowej, rewelacyjnej cenie - 179 złotych netto
 
Smart UPSy wyposażone są w dwa porty Ethernet, w tym jeden umożliwiający zasilanie PoE 18 V. Urządzenie posiada akumulator litowojonowy o pojemności 18 Wh pozwalający na podtrzymanie SXT nawet przez 7 godzin. Nowa cena wynosi jedynie 179 złotych netto!

Przejdź do produktu

13-09-2016
Nowość! Wydajniejsze modele przetwornic napięcia firmy Cablemedia
Dostępne są nowe modele przetwornic podnoszących napięcie (wersje: 12/24 V12/48 V i 24/48 V). Poprzednia seria przetwornic firmy Cablemedia miała moc wyjściową 200 W, w nowych urządzeniach została ona podniesiona do 300 W. Cena pozostała bez zmian! Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi produktami. 

Przejdź do produktów
12-09-2016
MAG250 i MAG254 ponownie dostępne
 
W naszym asortymencie ponownie dostępne są dekodery (tunery) MAG250 i MAG254. Są to urządzenia przeznaczone dla operatorów świadczących usługi w oparciu o IPTV, OTT lub VoD. Sprawdź swoją cenę po zalogowaniu!

Przejdź do produktów
 
09-09-2016
Nowość! Adaptery SC/UPC i SC/APC z klapką zabezpieczającą
W naszej ofercie dostępne są adaptery światłowodowe SM Simplex z klapką zabezpieczającą, w wersji SC/APC oraz SC/UPC. Dzięki zabezpieczeniu światło lasera nie wydostaje się na zewnątrz i zapobiega uszkodzeniu wzroku. Dostępne są również same osłony, w trzech różnych kolorach: osłony do adapterów światłowodowych

Przejdź do produktów
07-09-2016
Nowość! Kamera IPC-HFW4421S i rejestrator NVR5232-16P-4KS2 firmy Dahua!
W naszej ofercie dostępne są dwa nowe modele urządzeń firmy Dahua: rejestrator NVR5232-16P-4KS2 (32 kanały, 12 Mpix, 2 dyski twarde) oraz kamera IP IPC-HFW4421S (4 Mpix, 2560x1440, WDR, IR 30m, PoE). Zachęcamy do zapoznania się z nowościami. 

Przejdź do produktów firmy Dahua
05-09-2016
Nowość! Przełącznice Rack 19" na splittery kasetkowe, wersje 1U i 1.5U
 
Do naszej oferty dołączyły dwa nowe modele przełącznic modułowych na kasetkowe splittery PLC. Wersja 1U posiada miejsce na 3 splittery, a 1.5U na 6 splitterów. Oferowane produkty są przystosowane do montażu w szafie Rack 19", zapewniamy niskie, atrakcyjne ceny.

Zobacz listę produktów
Towar dnia
Promowane kategorie
  • lc/pc, adapters Adaptery - pełna gama adapterów, pełna dostępność, najlepsze ceny dla ISP
  • Kable sieciowe UTP, FTP, Żelowane, Zewnętrzne Kable UTP, FTP - duży wybór, pełna dostępność. Zwykłe, zewnętrzne, UV, Żelowane.
  • Części serwisowe Mikrotik, Ubiquiti Części serwisowe do naprawy urządzeń sieciowych i radiowych Mikrotik i Ubiquiti.
  • Wkładki SFP Wkładki SFP Zasięg do 20km, konkurencyjna cena, stała dostępność. Wypróbuj, będziesz używał stale.
  • Netis Netis Systems - pełna dostępność wszystkich renomowanych urządzeń sieciowych Netis.
Ostatnio oglądane